Windows 10 Pro Lisans Anahtarı 4,5 TL KAÇIRMA

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
PC konusu Umut Barış Umut Barış' ın daha çok faal olduğu bir durum olduğu için soruyorum.
Daha önceden yüklenmiş daha alt versiyona ait işletim sisteminde legal veya illegal bir oem key biosa gömülü ise onu silmek gerekmeyecek mi?
Silinmez ise her ne kadar pro sürüm yüklenmeye çalışılsa da biostaki oem keye ait işletim sistemini ana kart otomatik seçmeyecek mi?
Satın alınan kod çalışmıyor sahte ise biosta çakılı oem key varsa onu not etmek gerekmeyecek mi?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
PC konusu Umut Barış Umut Barış' ın daha çok faal olduğu bir durum olduğu için soruyorum.
Daha önceden yüklenmiş daha alt versiyona ait işletim sisteminde legal veya illegal bir oem key biosa gömülü ise onu silmek gerekmeyecek mi?
Silinmez ise her ne kadar pro sürüm yüklenmeye çalışılsa da biostaki oem keye ait işletim sistemini ana kart otomatik seçmeyecek mi?
Satın alınan kod çalışmıyor sahte ise biosta çakılı oem key varsa onu not etmek gerekmeyecek mi?
Lisans anahtarını değiştir dediğinizde o da değişir.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
1000₺'lik lisans 5₺'ye alınınca nasıl normal çalışıyorsa kms lisansı da öyle çalışır benim fikrimce :clap

Windows10 Pro için ücretsiz lisans kurulumu;
  1. cmd.exe açılır.
  2. Alttaki kod okutulur,
    Kod:
    slmgr /skms s8.uk.to
  3. Uyarı gelene kadar beklenir.
  4. Alttaki kod okutulur,
    Kod:
    slmgr /ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
  5. Uyarı gelene kadar beklenir.
  6. Alttaki kod okutulur,
    Kod: