windows 10 iso 2004 resmi çıkış tarihi

M Çevrimdışı

metin1975 

Aktif Üye
15 Nis 2019
131
48
2004 güncellemesi Windows update ile yüklene geliyor

Yeni-Bit-Eslem-Resmi.jpg

Bilgisayar Evreni Çevrimdışı

Bilgisayar Evreni

Aktif Üye
24 May 2020
60
34
Değerli forumdaşlarım Windows 10 2004 media Creation Tool 2004 windows orjinal sayfasında yayınlamış ben şimdi indirdim ve yükleme yapacam ilgilenen arkadaşlar windows sayfasından bakabilirler. Güncelleme ile indirilmiyor. Media creation tool indirilmesi gerekli. Ben kurulum yapmak için ayrılıyorum. Saygılarımla.
Kurmayın arkadaşlar hala sıkıntıları giderilmiş bir sürüm değil iki üç gündür yükledim ancak eski sürümlerdeki csgo da aldığım FPS den daha düşük değerler alıyorum ve 1909 dönmeyi düşünüyorum bekleyin biraz otursun hataları giderilsin öyle geçin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yeni hedefim ryzen 5 4000 serisi bir laptop, testler çok etkileyici çoğu kalemde i7 9750 yi geçiyor
Geçiyorda uzun vadede sıkıntı olur mu bilmiyorum ryzen 3000 serisine geldik hala bazı sıkıntılar var AMD nin düzeltmesi gereken hala AMD tarafına temkinliyim i7 9750h kullanan biri olarak şunu söyleyeyim kağıt üzerinde r7 4800h hem i7 9750h den hemde i7 10750h den daha güçlü sentetik testler böyle diyor ama bilmiyorum bence hala AMD için beklemek lazım belkide ben yanlışım bekleyip göreceğiz

Son düzenleme:
muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Kurmayın arkadaşlar hala sıkıntıları giderilmiş bir sürüm değil iki üç gündür yükledim ancak eski sürümlerdeki csgo da aldığım FPS den daha düşük değerler alıyorum ve 1909 dönmeyi düşünüyorum bekleyin biraz otursun hataları giderilsin öyle geçin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Geçiyorda uzun vadede sıkıntı olur mu bilmiyorum ryzen 3000 serisine geldik hala bazı sıkıntılar var AMD nin düzeltmesi gereken hala AMD tarafına temkinliyim i7 9750h kullanan biri olarak şunu söyleyeyim kağıt üzerinde r7 4800h hem i7 9750h den hemde i7 10750h den daha güçlü sentetik testler böyle diyor ama bilmiyorum bence hala AMD için beklemek lazım belkide ben yanlışım bekleyip göreceğiz
Ben bayağıdır kullanıyorum bir sıkıntıya rastlamadım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt