WiFi Signal Strength Meter Pro WiFi Sinyal Gücü Ölcme Uygulamasi

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
selam millet denk geldi ihtiyaci olan varsa diye yaziyim dedim normalde parali olan uygulama su anda ücretsiz normalde fiyati 0,59 €
kisa aciklama:
This app is a simple tool that allows you to view your current WiFi connection signal strength. Its useful in finding good areas of WiFi connectivity in your WiFi network.
ingilizce bilmeyenler icin türkce anlami; bu aracla mevcut wifi baglantinizin sinyal gücünü görmenizi saglar , wifi agindaki sinyal gücününün iyi oldugu noktalari tespit etmeniz icin kullanislidir falan filan...

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Sota Sota hocam bize Wifi Analyzer tavsiye ediyordu, bir farkı var mı ki acaba? :hmm
Bir ara test eder karşılaştırma atarım olmadı. :sirit
Merak edenler için Wifi Analyzer;

beles sirke baldan tatlidir :hihi normalde parali olan uygulamanin bedava oldugunu görünce yaziyim dedim demin kurdum bi numarasi yok bagli bulundugunuz wireless in ismini sinyal gücünü baglanti hizini ip adresini ve frekansi gösteriyor sürekli bilgileri güncelleyerek daha iyi cekim noktasini tespi etmenizi sagliyor
wifi analyzer kurmadim ama ekran görüntülerinden gördügüm kadariyla daha kapsamli bir uygulama aslinda benim ihtiyacim yok router üzerinden bütün bilgileri zaten görebiliyorum telefondan bakmak icinde router nin üreticisinin yaptigi bir app var o da wifi analyzer gibi detayli direkt router arayüzüne filanda gecebiliyorum ücretsizi ve reklamsiz incelemek isteyen olursa link ve isim asagida muhtemelen türkcesi yoktur ama ingilizce olarak kullanbilirsiniz sanirim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt