wifi adaptör tavsiyesi

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
herhangi bir 300mbps usb wifi dongle ile işini görebilirsin.
öylle gördümde bazıları oyunlarda bazıları indirme yaparken sıkıntı yaşıyormuş.oyun pek oynamıyorum ama indirme çok sık yaparım.bunun için sıkıntı yaratmayacak bir cihaz arıyorum.daha önce hiç kullanmadım.kullanmaya pek nıyetım yok fakat modem ile bilgşsayarım farklı odalarda olduğumdan kablo sıkıntı yaratıyor.yaklaşık 10 senedir böyle kullanıyorum

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42

şu ürün gün ve gelecek için yatırımlı bir ürün olarak değerlendirilebilir.
5ghz, 600mbps destekli. ama 2,4ghz, 300mhz lik 20-30 tl lik bir şeyde ihtiyacını fazlasıyla karşılar.
tek diyeceğim no name bir şey alma, marka al, yazılım tarafında uğraşmazsın ;)

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34

şu ürün gün ve gelecek için yatırımlı bir ürün olarak değerlendirilebilir.
5ghz, 600mbps destekli. ama 2,4ghz, 300mhz lik 20-30 tl lik bir şeyde ihtiyacını fazlasıyla karşılar.
tek diyeceğim no name bir şey alma, marka al, yazılım tarafında uğraşmazsın ;)
evet bu biraz pahalı :) marka tp lınk mı alayım

M Çevrimdışı

mrthc

Yeni Üye
6 Ağu 2018
9
39
Eğer etrafta "spektrum kirliliği" yani yakın alanda çok WiFi cihazının olması durumu varsa dediğiniz gibi oyunlarda/indirmelerde sıkıntı yaşanır. Bunu şimdilik çözmenin en iyi yolu AC destekli kart almak. çünkü kirliliğin çoğu N bandında.

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
Eğer etrafta "spektrum kirliliği" yani yakın alanda çok WiFi cihazının olması durumu varsa dediğiniz gibi oyunlarda/indirmelerde sıkıntı yaşanır. Bunu şimdilik çözmenin en iyi yolu AC destekli kart almak. çünkü kirliliğin çoğu N bandında.
yakin alan derken ev müstakil.en yakin 20-25 metre uzaklikta wifi kullanan var.ama oturdugum yer kirsal oldugundan bazen 500 metre uzakliktaki wifi bile aglarda gözukuyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri