WHIRLPOOL CORP. Yani Hotpoint Ariston İndesit grubu TÜRKİYE'den Çekilme Kararı aldı.

C Çevrimdışı

command_4 

Aktif Üye
19 Nis 2019
141
38
Çamaşır makinesinde bekleyebilecek durumunuz var ise bence HOOVER için kısa bir süre bekleyin lütfen. Görüşme halindeyim firma yetkilileri ile, Ürün ile ilgili ciddi iddiaları var, teknik detay istedim ama tüketiciye sundukları değil teknik müdürlüklerin takip ettiği ölçüde detay ;)

Üretiminde kullanılan materyallerin kalitesi eğer görüşmelerimizde bana verilen bilgiler ile doğru orantılı ise, Arçelik ve Vestel makinelere alternatif ve Samsung dan daha ekonomik bir ürün bulmuş olabiliriz :ok

İnşallah hocam, beklerim tabi. Hocam ayıptır söylemesi, marka veremiyorum ama Türkiye'de üretilen bir beyaz eşya üreticisinin çağrı merkezinde yöneticiyim. Kendim için hizmet verdiğim markanın web sayfasına bile girip bakmadım. Çünkü almayacağım. Şu an için baktığım markalar Samsung, Electrolux, Whirlpool idi. Hoover ile ilgili bilgi geldiğinde mutlaka bizleri aydınlatmanızı bekliyor olacağız :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İnşallah hocam, beklerim tabi. Hocam ayıptır söylemesi, marka veremiyorum ama Türkiye'de üretilen bir beyaz eşya üreticisinin çağrı merkezinde yöneticiyim. Kendim için hizmet verdiğim markanın web sayfasına bile girip bakmadım. Çünkü almayacağım. Şu an için baktığım markalar Samsung, Electrolux, Whirlpool idi. Hoover ile ilgili bilgi geldiğinde mutlaka bizleri aydınlatmanızı bekliyor olacağız :)
Hoover ile ilgili markanın kalitesine atıfta bulunmuş ancak SSH konusunda olumsuz beyanlar yazmıştım geçmiş mesajlarımda.

Öncelikle belirtmek isterim ki özeleştiri yapabilen firmaları çok seviyorum ve örneğin Mehmet Atmaca Elektronik bu nedenle benim için kıymetlidir. Bu bağlamda ifade etmek isterim ki yaptığım görüşmede yetkililerin takındığım tavrı haksız bulmamaları bir yandan beni mutlu ediyor zira tüketiciyi yanlış bilgilendirmemiş ve yönlendirmemiş oluyorum, öte yandan ise üzülüyorum zira ben haklı çıktım ise vatandaş adına kötü bir durum oluyor bu.

Lakin çok somut adımlar atılmak üzere olduğu belli, kayıt dışı olmak şartı ile(Şimdilik, zamanı geldiğinde açıklayacağım elbette) verdikleri bilgilere bakılırsa ''Biri gider Diğeri gelir'' atasözümüzün doğruluğu da ortaya çıkıyor gibi zira ciddi yatırımlar yapılmış, açılışları yapılmış hatta ve istihdamlar başlamış, oturmayan bazı konular da yerine yerleştiğinde servis yapılanmasında da bayaaa yani bildiğiniz KÖKLÜ bir değişime gidileceği ve kendilerinin de herkesin bir Arçelik veya bir BSH - Vestel kalitesinde hizmet almayı beklediklerini ve hakları olduğunu, bunu başarmak için planlamaları olduğunu ifade ettiler.

Haaaa lafta mı kalır, gerçekten yerine mi gelir bilemiyorum zira malumunuz biz Ülkemizde bir AWOX gerçeği ile tanıştık.

Bu adamlar da 2 beyaz eşya fabrikası kurdurdular (Sanırım bitmiş olmalı) MİDEA Mühendislerine ama gelin görün ki TV sektöründe markalarını (Awox markasını) Öyle boka buladılar ki, insanlara nasıl güven oluşturup beyaz eşya satabilecekler orası tartışılır.

Bana göre Awox markasını değil başka marka alır üretim yaparlar aynı fabrikalarda.

Neyse diyeceğim o ki beklediğinize değecek sonuçlar çıkabilir, detaylar gelir gelmez mutlaka bilgilendireceğim sizi.

Hatta ben size mesaj atayım ki iletişim kanalı açılsın, malum benim özel mesaj alanım kapalı :)

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
Eyvah eyvah, desenize bir çok insan ekmeğinden olacak ? Bir zamanlar fabrikasında çalışan personeline dağıttığı havluların üretimini biz yapıyorduk.
ariston-indesit-buyuk.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt