Web sitesi yapımı yardım

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Hocam blog-forum benzeri yapı istenmiyor.
Zaten öyle olmuş olsa
Ücretsiz mybb kurdurur geçerim.

Kaldiki host veya domain baskaların elinde olması proje için herzaman sıkıntılara gebedir.
İşin profesyoneli olduğun için bu açıdan bakmanı anlıyorum ama benim site hakkında pek kaygım yok sadece sözleşme için arama yapsa yeter ileride ne geliştirme amacım var nede başka birşey şuan yeni sözleşme yapıldı kargaşa oluştu bazen benimde aklımda soru işaretleri oluşuyor sözleşmede tek tek aramak yerine kelime yazıp direk aradığımı bulmak istiyorum herkesde bunu istiyor ama birşey yapan olmadı benimde aklıma böyle birşey yapmak geldi bedava site açılıyor ama sözleşme içinde aramayı nasıl yaparım onu bilmiyorum eğer uğraştıracak birşeyse sizleride meşgul etmeyeyim ilgilendiğiniz için teşekkür ederim herkese saygılar

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam blog-forum benzeri yapı istenmiyor.
Zaten öyle olmuş olsa
Ücretsiz mybb kurdurur geçerim.

Kaldiki host veya domain baskaların elinde olması proje için herzaman sıkıntılara gebedir.
Tr.gg blog değil, İndex tabanlı sitedir

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
sana zahmet anasayfaya arama özelliği ekleyip ekran görüntüsü atarmısın.

örnek olarak şurayı buldum doğru dürüst arama sistemleri bile çalışmıyor.

Css tema yüklemesi yapmamış, 12de mesaim bitiyor yaparım atarım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Css tema yüklemesi yapmamış, 12de mesaim bitiyor yaparım atarım
Responsive de sorunlu olabilir ama masaüstü görünümde sıkıntısı yok..

Screenshot_20200922-174959_Kiwi-Browser.jpg

M Çevrimdışı

mcanka

Yeni Üye
14 Ağu 2020
18
36
hala anlamıyorum niye boşa kürek çekiyorsunuz, arkadaşın seviyesi profesyonel değil, kendi yazılımını yapacak seviyede hiç değil. Tek çıkar yol hazır sistem kullanmak o da google'ınki. Örnek olarak tavsiye forumu 2 sayfayı indeksli. Aşağıdaki url'de sözleşme yaz arat bakalım istediğin gibi bir şey çıkacak mı?

C Çevrimdışı

cevdetdemir34

Yeni Üye
12 Eki 2021
8
34
Web sitesi yapacaksınız ama içine tam olarak ne kuracaksınız, biraz daha spesifik olmanız gerekiyor? Blogsa ayrı, forumsa ayrı, ticaret sitesiyse ayrı yollar izlemeniz gerekecek ancak başlangıç için yapmanız gereken adımlar belli. Hosting ve domain alıp birbirine bağlamanız gerekiyor. Bunu yaptığınız zaman kağıt üstünde bir web sitesi sahibi oluyorsunuz. Bundan sonraki adımlarınız ile spesifik olarak amacınıza göre değişecek. Örneğin blog açmak istiyorsanız içine Wordpress kurmanız gerekiyor. Buradan ilerleyelim ve blog açmak istediğinizi varsayalım. Bundan sonra Wordpress kurup gerekli ayarlamaları yapmanız yeterli olacaktır. Ara adımlar için rehberini kullanabilirsiniz. Burada kapsamlı bir şekilde ele alınmış, bu şekilde ilerlemeniz gerekli. Blog değil de forum sitesi açmak isterseniz onun rehberini araştırabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt