WD-40 smart straw 350 ml - 20 TL

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Ama unutma,yukarıda resmi olan 404 'ten bahsediyorum,diğerlerini kullanma sakın plastik aksamda,ürün üzerinde yazıyor plastik ve kauçuğa zarar vermez diye.
NOT:
Ben amfinin hışırdayan potlarını bile bununla temizliyorum,aklında olsun ?

yok bende 404 kullanıyorum zaten, hem ucuz hemde diğerlerine göre daha bereketli geliyor bana, yarın akşam playstation kolunda deneyeceğim, analogda sıkıntı vardı kolu gözden çıkarmıştım zaten belki kurtarırız belli mi olur, söylemen iyi oldu :cay

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Büyük ihtimal kolda işe yarayacaktır,dün kumandayı temizlemiştim (8in1),15 adet aldığıma pişman oldum ,keşke 20 alsaymışım,işe yaramayacak şeylere para veriyorum,yarayacaklara ise gözüm kapanıyor sanırım.
Bu arada bir de tiyo vereyim ?
Etrafında mobilyacı falan varsa,şu ikili yapıştırıcılar var,bazen sıvı olan donuyor,mobilyacılar da ikisinide atıyor,söyle atmasınlar,spreyli olanı da acaip metal temizliyor,ben köydeki kilitleri onunla temiziliyorum,üstüne de wd40 sıkıyorum,hem tertemiz oluyor,hemde wd40 kullanımı azalmış oluyor,sadece yağlama amaçlı kullanıyorum :ok çaya teşekkürler ...

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Büyük ihtimal kolda işe yarayacaktır,dün kumandayı temizlemiştim (8in1),15 adet aldığıma pişman oldum ,keşke 20 alsaymışım,işe yaramayacak şeylere para veriyorum,yarayacaklara ise gözüm kapanıyor sanırım.
Bu arada bir de tiyo vereyim ?
Etrafında mobilyacı falan varsa,şu ikili yapıştırıcılar var,bazen sıvı olan donuyor,mobilyacılar da ikisinide atıyor,söyle atmasınlar,spreyli olanı da acaip metal temizliyor,ben köydeki kilitleri onunla temiziliyorum,üstüne de wd40 sıkıyorum,hem tertemiz oluyor,hemde wd40 kullanımı azalmış oluyor,sadece yağlama amaçlı kullanıyorum :ok çaya teşekkürler ...

afiyet olsun :) sprey işi iyiymiş ama mobilyacı yok etrafımızda maalesef ama oto boyacı, oto kilitçi, motorcu samimi arkadaşlarım var sanayide, başımız sıkışınca gidiyoruz yanlarına her işi çözüyorlar sağolsunlar.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
mobilyacı yok etrafımızda maalesef
Atıyorlar çünkü,ellerinde tutmuyorlar,ben gittiğimde istiyorum ama öyle yayıldı ki,abi sayende ben kullanıyorum diyen çoğalıyor, ama yinede 1-2 tane veriyorlar,zaten gittiğimde çantayla gidiyorum,birsürü toplayıp geliyorum,aslında senin adında ve konunda herkese yazayım bunu :)
Hadi şimdi susayım artık,konu sahibinden fırça yemeyeyim :haha1

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Atıyorlar çünkü,ellerinde tutmuyorlar,ben gittiğimde istiyorum ama öyle yayıldı ki,abi sayende ben kullanıyorum diyen çoğalıyor, ama yinede 1-2 tane veriyorlar,zaten gittiğimde çantayla gidiyorum,birsürü toplayıp geliyorum,aslında senin adında ve konunda herkese yazayım bunu :sirit
Hadi şimdi susayım artık,konu sahibinden fırça yemeyeyim :haha1

öğrenmenin yeri konusu zamanı diye birşey yok, sıcak fırsat konusunda bak ne güzel bilgiler çıktı ortaya, herkes bildiğini bizzat tecrübe ettiğini paylaşsın diye var zaten forumlar, sıkıntı yok yani ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri