Vodafone TV artık ücretsiz mi ?

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Degerli forum üyeleri. Bugün Vodafone'den bana bir mesaj geldi (Vodafone TV artık ücretsiz FX, National, en kaliteli dizi veBelgesel kanalları,İngiltere premier lig NBA ve bir çok canlı spor yayınını şimdi hiç bir ücret ödemeden takip edebilirsiniz.) Tarifenizle 12 ay boyunca yaralanabileceğiniz Vodafone TV eglence paketi diyor. Bu konu hakkında bilgisi olanlar varmı acaba ücretsiz diye bir numaramı çevirecekler yoksa.

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Tüm Vodafone abonelerine koşulsuz şartsız mı bedava ?

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Tüm Vodafone abonelerine koşulsuz şartsız mı bedava ?
Vodafone internet sayfasına girdim her hangi bir bilgi yok fakat 05/03/2020 saat 15,39 da bana mesaj geldi fakat cesaret edemedim. Ücret ödemeden takip edebilirsiniz. Tarifenizle 12 ay boyunca yaralanabileceğiniz Vodafone TV eglence paketini 7000 Mesaj atın diyor. Cesaret edemedim.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Vodafone internet sayfasına girdim her hangi bir bilgi yok fakat 05/03/2020 saat 15,39 da bana mesaj geldi fakat cesaret edemedim. Ücret ödemeden takip edebilirsiniz. Tarifenizle 12 ay boyunca yaralanabileceğiniz Vodafone TV eglence paketini 7000 Mesaj atın diyor. Cesaret edemedim.
yanımda uygulamasından satın alınabiliyor.uzun süredir bu kampanya var.yani 12 ay boyunca ücretsiz

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
yanımda uygulamasından satın alınabiliyor.uzun süredir bu kampanya var.yani 12 ay boyunca ücretsiz
kayıt yaptırdıktan sonra ücretlendirme yönüne gitmesinler bunlardan beklenebilir. Daha öncelerden telefonuma şöyle bir ileti gelidi. Mesaj bölümüne degil telefon kaydırma yapıyorum bir bakmışım tarifenizi yükseltelim. İptal evet sadece dikkat etmemiş olsam dogrudan paket ücreti yükseltilecek beni de bir yakınım uyarmıştı o acele ile okumadan evet onaylamış geri indirmede yapmamışlar.

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Tam link yada kampanya adresi atar mısınız ? On ödemeli hat var. Yanında uygulaması içinde ücretsiz kampanya göremedim. Digital servis al da 9.90 diyor. Fırsat larda da yok ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ücretsiz almak için 7000 hangi SMS in atılması isteniyor ?

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Tam link yada kampanya adresi atar mısınız ? On ödemeli hat var. Yanında uygulaması içinde ücretsiz kampanya göremedim. Digital servis al da 9.90 diyor. Fırsat larda da yok ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ücretsiz almak için 7000 hangi SMS in atılması isteniyor ?
Bana gelen mesajda (TVEGLENCE) yazıp 7000 mesaj atmam istenmişti. 05/03/2020 günü

Y Çevrimdışı

Yakupcetin 

Aktif Üye
21 Tem 2018
51
40
Dikkat etmek gerek. Uygulamada tv icin 2 gb internet veriyor. 2 gb bitince kendi tarifenizdeki internetten yemeye basliyor. Ama evde wifi uzerinden ne yapacagina bakmadim.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
bende vodafon yok .
internette buldum ( doğruluğu ? )

mesaj.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri