Vodafone Kurumsal Otovınn Şifresi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bizde(karı-koca) faturalıdan çıkıp eski tabirle "hazır kart"a geçtik ,nasıl olduysa dün yükleme yaptığımda "1gb inter hediyemiz yüklenmiştir" diye sms geldi,köydeyken gelmez,eve döndüm internet hediye ettiler,beni mi takip ediyorlar ney :haha1

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Bizde(karı-koca) faturalıdan çıkıp eski tabirle "hazır kart"a geçtik ,nasıl olduysa dün yükleme yaptığımda "1gb inter hediyemiz yüklenmiştir" diye sms geldi,köydeyken gelmez,eve döndüm internet hediye ettiler,beni mi takip ediyorlar ney :haha1
Abi büyük ihtimal takip ediliyoruz.? Tekirdağdan Balıkesire yolculuğum sırasında Çanakkale taraflarında Çanakkaleye Hoşgeldiniz tarzında 1-2 sms aldığımda da çok şaşırmıştım ? İçimden dedim birazdan bulunduğum konuma füze falan atmasalar bari ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
İnan şimdi hanıma da sordum,sana böyle bir mesaj geldimi diye (şifre mesajı) ,bana "alo, benim arabammı var mesaj gelsin" dedi :haha1
(gece yatamama, bize benim çalgıcılığımdan dolayı kaldı,ben düğüne giderken,hanım hiç yatmazdı,gelmemi beklerdi,şimdi beraber oturuyoruz ,belirteyim istedim )

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt