vodafon 24 mbps vdsl net

M Çevrimdışı

merter2

Yeni Üye
28 May 2020
2
49
24 mbps VDSL internetim var ama son 10 gündür aldığım internet 4-5 mbps.. arıyorum 48 saat içinde size dönülecek teknik ekiplere bildirildi size dönülecek bügün dönülecek yarın dönülecek oyalanıp duruyorum daha önce net hızım 23 mbps hızında stabil olarak alıyordum. İptal etmek istediğimde 500-600tl cayma bedeli istiyorlar daha 1.5 ay önce taahhüt yenilemiştim kullanmayacağım 22.5 ay ın ücretini istiyorlar.. türkiyede bunlara dur diyecek bir kurum kuruluş kişi yokmudur ALLAH aşkına...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Biz de faklı bir servis sağlayıcı kullanıyorduk,belki çok kere aramışızdır ,sonunda online işlemlerden şikayetimi yazdım ,"elimde belge-bilgi ve ses kaydı" var dedim ,ertesi gün aradılar ve hiç bir ücret almadan interneti kapattılar.Şimdi kablonetteyiz ,çok şükür sıkıntı yaşamadık :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Kablolu veya kablosuz bağlanırken bir sorun yoksa sıkıntı altyapı kaynaklıdır.
Ki daha önce alabildiğinizi belirtmişsiniz.
İnternete bağlandığınız cihazlarda bir sıkıntı yoksa, THH'ye başvurun derim.
Taahhüt ettikleri hızı veremediklerini belirtin.

A Adem Helvacı

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
1.5 ay önce yeni taahhüt verdiyseniz, şimdi iptal ettiğinizde bu 1.5 ayda , size sağlanan indirimler varsa onu alabilirler. en son çıkan yasa böyle idi. eğer vodafone yasalardan bağımsız olduğunu iddia ediyorsa o ayrı.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Direk kablolu denedin mi diye sordum sebebi; kendi evimde bu sorun var kablosuz 5-10 mgbt
Kablolu 35 mgbt. Bazen telefonda da 35 ama genelde 5-10
Modem kaynaklı yapıyor olabilir. Bı de bende PC bağlanınca bunu yapıyor. Kablosuz dağıtıcı denedim ve sabit 34-35 gördüm. Modem de mi sorun var wifi modülünde mi anlayamadım. Sadece bir bilgi.

Zaten merkezi aradığınızda kablolu ölçüm yapın diyor.

M Çevrimdışı

merter2

Yeni Üye
28 May 2020
2
49
Direk kablolu denedin mi diye sordum sebebi; kendi evimde bu sorun var kablosuz 5-10 mgbt
Kablolu 35 mgbt. Bazen telefonda da 35 ama genelde 5-10
Modem kaynaklı yapıyor olabilir. Bı de bende PC bağlanınca bunu yapıyor. Kablosuz dağıtıcı denedim ve sabit 34-35 gördüm. Modem de mi sorun var wifi modülünde mi anlayamadım. Sadece bir bilgi.

Zaten merkezi aradığınızda kablolu ölçüm yapın diyor.
evet kablolu kablosuz bilgisayarda telefondan tv box cihazından tabletten hepsi aynı hızı veriyor malesef ve hala düzelmedi problemim

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
"Türkiye'de bunlara dur diyecek bir kurum kuruluş kişi yokmudur ALLAH aşkına..."

Maalesef, dur diyecek kurum kuruluşların başındakiler ilk önce milletin hakkını hukukunu nasıl iç ederimin peşinde olduğu için bu haklı yakarışınız boşa çıkıyor... ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt