Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
VLOG #1 Manzaralı Montaj - Fethiye :)

Videolarımızı genelde stüdyo ortamında çekmeyi tercih ediyoruz. Ancak doğaçlama gelişen bu süreçleri sizlerle paylaşmak bizler içinde mutluluk verici oluyor. Özellikle bu montaja giderken yolların bozukluğu ve tırmanışlara sahne olması, tırmanış sonucunda bizi neyin beklediğini merak etmemize yol açtı. Tamam, orada bir manzara olduğu aşikardı ancak gerçekten bu kadar çetrefilli bir tırmanışın ardından ne kadar tatmin edecekti.

Montaj için evin içerisine girip; yavaş yavaş montajın yapılacağı salona doğru ilerlemeye başladığımızda manzara hafiften kendini belli etmeye başlamıştı. Evin manzaraya bakan duvarları amacına ve ruhuna uygun olarak neredeyse tamamen cam idi. Adem Abi'nin manzaraya tepkisi ise görülmeye değerdi. :)

-Adem Abi : Vay vay vay ! İlteriş insanların burayı neden tercih ettiğini, bu çileyi neden çektiğini şimdi çok iyi anlıyorum... Bu manzaraya değer arkadaş !

-Ben : Abi hakikaten değermiş. Şehir ayaklarının altında resmen. Şuraya küçük bir şömine, TV'den Digitürk'ten açsakta olur, otur sakin sakin sadece izle!

Tabi konuşmanın bundan sonra ki kısmında iş yine video çekme noktasına gelince; abi Turkcell burda çok iyi çekiyor, manzara eşliğinde ne canlı yayın yapılır be demekten kendimi alamadım. Tam o anda "Aaa dur ya biz neden Vlog çekmiyoruz?" deyip, aldık telefonu elimize :)

Bu anımızı sizlerle paylaşmaktan biz mutluluk duyuyoruz. Umuyoruz ki sizlerde keyif alarak izlersiniz :)

Pixel Tv'nin bir sonraki videosunun başlığını yorumlarla siz belirleyebilirsiniz ! Keyifli seyirler :)

(Video 11:00'da aktif olacaktır. Şimdiden burayı hazırlayalım ki sizde önceden haberdar olabilin :) )

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
11.00 da aktif olacak emmi :)

Son 20 dakika, aldım patlamış mısırımı bekliyorum. :hihi

misir-yiyen-kedi.gif

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt