Vesteş 55pf9090 youtubeta kalıyo

E Çevrimdışı

emrah674

Yeni Üye
20 Kas 2019
3
33
Merhaba kolay gelsin. 2014te Vestel 55inç tv almıştık. Youtube a girerken youtube yazısında kalıyo ancak telefondan youtubeda açıp paylaştığım da açılıyo. Bu konuda ne yapabilirim? Birde yazılım güncellemesi yapmak istiyorum ama vestel driver sitesi kapanmış Başka bir yer var mı? V.3.6.2 de şuan mb91. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler :) Kolay gelsin

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selam ne yazikki mb96 da dahil Mak üzere Mb9x lere desteğimizi çektik, sizden sonraki 6 model kartta bile destek yoktur. Android box cihazı almanızı tavsiye ederim

E Çevrimdışı

emrah674

Yeni Üye
20 Kas 2019
3
33
İndirebileceğim başka bir yer var mı bildiğiniz. Tvbox uygun alabileceğim bir yer var mı peki. Ben yürüme engelliyim. Çoktandır almayı düşünüyorum ama nasip olmadı fiyatlardan ötürü. Bende yazılım yükseltmeyi deniyim dedim...

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,587
İndirebileceğim başka bir yer var mı bildiğiniz. Tvbox uygun alabileceğim bir yer var mı peki. Ben yürüme engelliyim. Çoktandır almayı düşünüyorum ama nasip olmadı fiyatlardan ötürü. Bende yazılım yükseltmeyi deniyim dedim...
Bu akşam Hepsiburada'da indirim olacak, saat 9 dan itibaren. Haftaya da Amazon Türkiye ve diğer sitelerinde kara Cuma indirimi olacak. Yazılım desteği ve sahip olduğu Lisans yönünden Xiaomi Mi Box S iyidir ama kur nedeniyle fiyatı yüksektir. Pahalı geliyor derseniz de donanımı güçlü ucuz alternatiflere bakın derim. Ben Android box kullanmadığım için pek bir tavsiye veremiyorum. Sevgili TKartaL tkartal ve albanez albanez bu konuda yardımcı olacaktır. Bütçenizi söylerseniz bu iş daha kolay olur. ?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ben xiaomi öneririm. İkinci el yada efsane cuma kaçırmayın araştırın.. İkinci el buldum mesela.. Aşağıda linki veriyorum. (kişiyle alakam yoktur). Bende bu modeli kullanıyorum. Ben çok memnunum...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri