Vestel'den çamaşır makinesi almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
F fikoloji A Ado acaba VESTEL'in modelleri arasında en azından şu model diğerlerine göre daha iyi diyebileceğiniz bir seri yok mu?

Kullanım performansı yada kullanılan malzeme yada şikayetin az olduğu bir model yok mudur?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

inverter motor mu sizin ki?

ilk gelen makine9614txt düz şimdiki kcm9914 inverter motorlu hocam .

F fikoloji A Ado acaba VESTEL'in modelleri arasında en azından şu model diğerlerine göre daha iyi diyebileceğiniz bir seri yok mu?

Kullanım performansı yada kullanılan malzeme yada şikayetin az olduğu bir model yok mudur?

ilginçtir ki küçük kazan hacimli hatta market markarını alıp memnuniyetle kullanan bir sürü kişi var.7 kg dan fazla olmamak şartı ile paneli malzemesi görünürde tok modelleri sorunsuz deniliyor.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
ilk gelen makine9614txt düz şimdiki kcm9914 inverter motorlu hocam .

ilginçtir ki küçük kazan hacimli hatta market markarını alıp memnuniyetle kullanan bir sürü kişi var.7 kg dan fazla olmamak şartı ile paneli malzemesi görünürde tok modelleri sorunsuz deniliyor.

7 kiloya kadar bin tepesine git hiç sorun yok
8 kilo haydi şansına diyelim
9-10 Allah ne verdiyse tamamen dert küpleri, dinlenmeden kaçmalısın.

Ne zaman düzeltirler, o zaman göğsümüzü gerek gere yine gerekçeleri ile birlikte önermeye devam ederiz markaya düşman değiliz sonuçta :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

5-7 kg işini görecekse alabilirsin

kendi evimde vestel 10912 te çamaşır makinesi mevcut
ön panelde paslanma mevcut ilk 1 sene mükemmeldi 2. sene sonunda ses yapmaya başladı. ; not 2 kişiyiz ama hanım titizdir hergün 1 makine çıkarır :)

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
7 kiloya kadar bin tepesine git hiç sorun yok
8 kilo haydi şansına diyelim
9-10 Allah ne verdiyse tamamen dert küpleri, dinlenmeden kaçmalısın.

Ne zaman düzeltirler, o zaman göğsümüzü gerek gere yine gerekçeleri ile birlikte önermeye devam ederiz markaya düşman değiliz sonuçta :)

hocam zamanında hatırlarsanız uzun uzun konuşmuştuk vestel için un var yağ var tuz var ama karıştırıp hamur yapamıyorlar yani istese yapabilirler.Bu adamlar avrupa da dünyanın 160 küsür ülkesine ihracat şampiyonu olmuş milyonlarca ürün satmışlar satıyorlar.Son zamanlardaki ürün gamı küçülmesi , müşteri ilişkileri , tasarım malzeme zayıflığı malasef bizleri üzüyor.Yoksa dediğiniz gibi teknolojik savaşların yaşandığı bu zamanda kendi gururumuza kendi markamıza asla düşman değiliz.

şahsen sürekli bakıyorum ürün yelpazesinde sürekli basitleşme küçülme var.klima tarafında neredeyse tek kasa kalmış geçen seneki flora yı boyayıp vega yapmışlar nereye gitti eski platinum
vestel quadro , basit ürün yeterli diyenler için bioplus ? hadi eski tasarımı bıraktılar niçin tek kasa tasarımda ürün var?

aynı şekilde çamaşır bulaşık makinasında 3 tane panel türü var . buzdolabı aynı şekil. lcd ekranlı model yok neredeyse .kurtulamadılar şu 7 segment display türünden.yine koy da lcd ekranlı koy renkli ekranlı model yapsınlar .

tv tarafına bakıyorum bugün benim 47pf9090 nı değiştirsem yerine aynı tasarım özellikte krom kasa tv kalmamış.olan da tek oled var fiyatıda belli.

bence vestel özelikle mobil sektör ve beyaz eşyada yanlış stratejide.He amaçları market markası onlarca fason mal üretmekse vestel markasına geçmiş olsun diyorum.

eklemeden edemeyeğim dh a ekşi sözlüğe hiçmi bir vestel yetkilisi bakmaz ? millet hergün küfür ediyor.özellikle cep telefonu na yüzde 50 verginin tek sebebibi vestel biliyor millet?birileri vesteli uyandırsın.:fiskos:kiskis

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

ONOFF

Aktif Üye
21 Şub 2019
140
Sayın F fikoloji ve A Ado Vestel CMI 9710 VE CM 9812 arasında kaldım

9812 nin iki üretimi var sanırım iki üretimde aynı mı?
CM ve CMI burada I harfi inverter motor olduğunu belirtir dediler ama internet sitesinde baktığımda CM modelinde de inverter motor yazıyor buradaki I harfi anlamı nedir? her iki üründe sanki bire bir aynı gibi.

Bu akıllı kapı ve kirlilik seviyesi seçimi özelliği nedir 20260355 / CMI 9710 modelinde var mı bu özellik. Şuan 9812 ve 9710 iki ürün arasında 170 TL fark var.

Parça kalitesi de ikisinin aynı mıdır?

Düşüncenizi öğrenmek isterim.
____________________________________________________________________________________________________________________________

Vestel CM 9812 Çamaşır Makinesi / 20219924

1200 devir

Akıllı Kapı Var
demiş bu nedir bilmiyorum?

Kirlilik Seviyesi Seçimi Var demiş ne kadar gerekli bilemiyorum? (zaten uygun çamaşır tipi seçildiğinde standart bir yıkama işimi görecektir.

Sıkmada B sınıfıymış

Kapak Çapı 47 cm

Yıkama 53 dB / Sıkma 73 dB

Sıkma sonrası çamaşırda kalan nem %53

Sonradan Ekle Var

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Vestel CMI 9710 Çamaşır Makinesi / 20260355

Akıllı kapı var yada yok yazmıyor.

Kirlilik Seviyesi Seçimi var yada yok yazmıyor.

Kapak Çapı 33 cm

1000 devir

Sıkmada C

Yıkama 51 dB / Sıkma 72dB

Sıkma sonrası çamaşırda kalan nem %62

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt