vestel youtube sorunu mb9x ana kart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Evet kablo kullanıyorum, wifi modüllü değil tv. Kabloyu sök tak ve modem resetleme yaptım ama durum aynı.
Evet düzelmez
Buna geri dönüş yapınız o zaman.
Modem ile ilgili sorun yok , tv kendiliğinden ip atıyor kendine , bu nedenle döngüye giriyor. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Sorun görmez istek paylaşacağız
376s ile devam edin bir süre daha

F Çevrimdışı

freeggcc94

Yeni Üye
9 Şub 2020
19
37
Evet düzelmez
Modem ile ilgili sorun yok , tv kendiliğinden ip atıyor kendine , bu nedenle döngüye giriyor. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Sorun görmez istek paylaşacağız
Teşekkürler, ellerinize sağlık. Sabırsızlıkla paylaşımınızı bekleyeceğim iyi geceler.

ozgurumuth Çevrimdışı

ozgurumuth

Yeni Üye
12 Eyl 2018
3
48
Evet düzelmez
Selam
Ben de Youtube sorunundan dolayı güncelleme yapmak istiyorum. Gönderdiğiniz linklerdeki bin dosyalarını indirdim ama açmayı bir türlü başaramadım. Dosyalarda bir sorun olma ihtimali var mı? Yoksa ben mi yanlış yapıyorum? Bir de bu güncellemeyle youtube düzelir mi, fikriniz nedir?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Televizyonum Vestel bu arada. Anakart da MB96 görünüyor. Onları yazmayı unutmuşum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Selam
Ben de Youtube sorunundan dolayı güncelleme yapmak istiyorum. Gönderdiğiniz linklerdeki bin dosyalarını indirdim ama açmayı bir türlü başaramadım. Dosyalarda bir sorun olma ihtimali var mı? Yoksa ben mi yanlış yapıyorum? Bir de bu güncellemeyle youtube düzelir mi, fikriniz nedir?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Televizyonum Vestel bu arada. Anakart da MB96 görünüyor. Onları yazmayı unutmuşum
Bu işlem MB9x kartlarla alakalıdır,gerçi belirtmişsin MB96 diye ,ama unutmamak gerekir ki bazen yazılım yüklemek ters etki yapabiliyor,mesela 3-4 mesaj üstte internet sorunu yaşatmıştı :ok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt