VESTEL YAZILIM YÜKLEME FİLMİ

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Aslında sevgili fikolojinin "VESTEL YAZILIM YÜKLEME RESİMLİ ANLATIM" konusuna eklenebilir,çünkü halen fazla beklemeden "olmuyor" diyenler var :smile:
Konuşmalarıma bakmayın,esprili şeklide anlatmaya çalıştım.
NOT:
Bu konuda soru sormayın,cevap vermeyeceğimi duyururum :smile:

EK: Komanda (demişim:haha1 ) Çankaya malı,seg kumandadır,orjinalini naylona sarıp kaldırmadım :smile:

Son düzenleme:
newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
geçmiş olsun Abi şifayı kapmışsın. adaçayı limon içip birde yatarken katarin forte atacaksın başlamadan bitecek grip. eline sağlık bu arada.

edit ; abi yerine kardeşim yazmışım düzelttim hemen , buradan tekzip ederim kendimi, kusura bakma ALO Abi:krotey

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
geçmiş olsun Abi şifayı kapmışsın. adaçayı limon içip birde yatarken katarin forte atacaksın başlamadan bitecek grip. eline sağlık bu arada.
edit ; abi yerine kardeşim yazmışım düzelttim hemen , buradan tekzip ederim kendimi, kusura bakma ALO Abi:krotey
Valla dünkü oscam furyasından bu konuyu sadece beğenmiştim,ama valla helal olsun haaaa sevgili newrophat ,herhalde burnumu çekişimden anladın :haha1
Ama hanım zaten adını iksir koyduğu bir karışım vermişti,iyi geldi,ilaç almadım :)

Eline saglik hocam.
Sağol sevgili Sota :smile:
Eline sağlık azizim. O zaman bir çay? :cay
Sağol sevgili Ado ,tek şekerli olsun :smile:
Sende sağol sevgili teknovest :smile:

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Değerli yöneticiler,süpermoderatörler ve moderatörler ...
Aslında sevgili fikolojinin "VESTEL YAZILIM YÜKLEME RESİMLİ ANLATIM" konusuna eklenebilir,çünkü halen fazla beklemeden "olmuyor" diyenler var
Bu konuyu tamamen silip , konudaki filmin linkini sevgili fikoloji'nin ahanda buradaki VESTEL YAZILIM YÜKLEME RESİMLİ ANLATIM konusunun altına eklerseniz bence süper olur,ikisi bir arada olmuş olur,kullanıcı da "hımm,demek böyleymiş" der .
Ne dersiniz
:smile:

emre60 Çevrimdışı

emre60

Yeni Üye
28 May 2019
16
17mb95 anakart takıılı bu televizyonda vestel yazısında kalıyor
SEG
SN 7105690300080
yardımcı olabilicek biri varmı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Her konuya aynı mesajı atmak :) önceki mesajına link verdim ,oradan istek yapalım ,her konuya yazmayalım :ok
Ama bak sayesinde anılarım canlandı.

Sana azizim demişim 2018 de :kop

O zamanlar çok kullanıyordum, ben hani ne derece değerli, saygın bir kişilik anlamında kullanıyordum fakat aziz ile azizim arasında çok büyük anlam farkı olduğunu bir gün bir kadın takipçim beni ''Ben senin canın değilim'' diye tersleyince ''noluyor yahu'' dedim ve biraz düşünüp araştırınca anladım üzüldüm açıkçası.

Ben nasıl atlamışım böyle bir detayı ona kızdım kendime.

Ahmetim, Mehmetim de derim ben, demek ki aziz yerine azizim de oradan dilime yapışmış zamanındaç

Neyse uzun oldu artık kullanmıyorum :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt