VESTEL WİRELESS DİSPLAY SORUNU YARDIM LÜTFEN

S Çevrimdışı

scarface06

Yeni Üye
6 Haz 2022
30
40
Vestel 65Q9900 Qled TV kullanıyorum ekran yansıtmak için wireless display geçince interneti kesiyor bu sebepten ekran yansıtamıyorum ama normal ekrana dönünce sorunsuz internete bağlanıyor yardımcı olacak birileri olursa sevinirim teşekkürler.

Screenshot_20231113_121702.jpg
Screenshot_20231113_121646.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,628
İnternete wifi ile bağlıysanız kesmesi gayet normal çünkü wireless display uygulaması da tv deki wifiyi kullanacak ikisini aynı anda kullanamaz. Tıpkı bluetooth gibi bir cihaza bağlıyken aynı anda başka bir cihaz bağlanamaz . Tv yi internete kablolu bağlantı yaparak deneyin kablosuz bölümünde de bağlanmaması için unut seçin

S Çevrimdışı

scarface06

Yeni Üye
6 Haz 2022
30
40
İnternete wifi ile bağlıysanız kesmesi gayet normal çünkü wireless display uygulaması da tv deki wifiyi kullanacak ikisini aynı anda kullanamaz. Tıpkı bluetooth gibi bir cihaza bağlıyken aynı anda başka bir cihaz bağlanamaz . Tv yi internete kablolu bağlantı yaparak deneyin kablosuz bölümünde de bağlanmaması için unut seçin
Kablolu kullanıyorum zaten kablosuz kullanmadım ama sorun kabloludamı diye denedim kablosuz kullanmayı interneti ama sonuç değişmedi bu konuda şikâyetvar sitesinde bayağı şikayet var

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,628
Kablolu kullanıyorum zaten kablosuz kullanmadım ama sorun kabloludamı diye denedim kablosuz kullanmayı interneti ama sonuç değişmedi bu konuda şikâyetvar sitesinde bayağı şikayet var
Tv ile internetten her hangi bir uygulamayı kullanırken wireless display açmak istediğinizde zaten internetteki kaynaktan çıkmış olursunuz bu wireless display değil de hdmi da olabilir yani internet konumundan farklı bir kaynağa geçiş yapıyorsunuz.

Geri
Üst Alt