Vestel westwood WES43296UHD17 full yazılım

rcan1974 

Yeni Üye
merhaba hocam tv min anakartı yandı anakart aldım geldi fakat içindeki yazılım philips yazılım tekrar orjinal yazılımına dönmem gerekiyor çünkü orjinal kumanda sı çalışmıyor fakat philips marka tv nin kumandası çalıştırıyor

Vestel westwood WES43296UHD17 sn: 7729580 700993 seri nolu tv me orjinal full yazılım istiyorum hocam yardımcı olurmusunuz orjinal arızalı kartın ve tv kapağındaki sn kodu ekte attım size kart: 17mb120​

fikoloji @fikoloji Adem Helvacı @Adem Helvacı By_Trol @By_Trol TEKNOwest @TEKNOwest

Son düzenleme:

By_Trol 

Electronics repair special service
Süper Üye
R @rcan1974
Arşivimde yok :bilmiyom Varsa yokoono @yokoono ustada vardır. Ana kart resmini ve panel etiket resmini buraya eklemenizi ister kendisini etiketledim online olduğunda size yardımcı olacaktır.

rcan1974 

Yeni Üye
R @rcan1974
Arşivimde yok :bilmiyom Varsa yokoono @yokoono ustada vardır. Ana kart resmini ve panel etiket resmini buraya eklemenizi ister kendisini etiketledim online olduğunda size yardımcı olacaktır.
güncel yazılımı buldum yükledim saolsun adem hocada göndermiş ... fakat tv ye daha önce philips yazılımı atılmış açılışta westwood marka televizyonumda philips logosu çıkıyor en önemliside orjinal kumandası çalışmıyor başka bir philips tv kumandası getirdim denedim çalışıyor bana westwood tv min orjinal kumandasını çalıştıracak kumanda yazılımı lazım hocam

R @rcan1974, By_Trol @By_Trol yokoono @yokoono

:ok
sn hocam saolun atmışsınız yükledim güzelde oldu fakat orjinal kumandasını çalıştıramıyorum hala philips kumandası tanımlı açılışta philips logosu geliyor ben orjinal kumandasını kullanmak istiyorum çekirdek yazılımı ile düzelirmi acaba bana o yazılımı atarmısınız

Son düzenleme: