Vestel vewd uygulamasında hiçbir app çalışmıyor

S Çevrimdışı

sametbagis

Yeni Üye
22 Kas 2020
4
34
Merhaba;
40FA7100 model vestel tvye sahibim. 1 haftaya yakın bir süredir vewd mağazası içerisindeki hiçbir uygulamayı çalıştıramıyorum. SSIPTV'yi kullanıyordum sadece. Açmayı denediğimde uygulamaya girer gibi yapıyor daha sonra vewd mağaza ekranına atıyor ve mağaza tamamen donuyor. Geri tuşu işlemiyor exit tuşuyla çıkış yapılabiliyor. Vestel çağrı merkeziyle görüştüm bu şekil şikayetler olmuş ve düzeltildiğini söyleyip tvye ilk kurulum yapmamı söylediler ama çağrı merkezini aramadan önce yapmıştım zaten. Konuştuğum esnada tekrar ilk kurulum yaptım sonuç düzelmedi. Benim gibi başka bu sorunu yaşayan varmı acaba

S Çevrimdışı

sametbagis

Yeni Üye
22 Kas 2020
4
34
app.ss-iptv.com adresi de çalışmıyor maalesef. ottplayer ise sürekli hata verdiği için kullanamıyorum servis geçici olarak kullanılamıyor diyor aylardır :( tarayıcıda da aynı sorun var

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

sametbagis

Yeni Üye
22 Kas 2020
4
34
app.ss-iptv.com/#opt=%7B"target"%3A"generic"%2C"version"%3A"1.0.9"%2C"store"%3A"Foxxum"%7D
bu adresi denermisiiniz.
Maalesef hala sorun düzelmedi. Alakanız için teşekkür ederim. Son çare vewd şirketine mesaj attım belki onlar bişey yaparlar diye ?vestelin çözeceğiz yok çünkü. Yazıyorum sorun vardı düzeltildi diyor. İkinci kez yazdım problem var üzerinde çalışıyoruz diyorlar ne yaptıklarını kendileri de bilmiyorlar bence

C Çevrimdışı

Canakkale17

Yeni Üye
20 Kas 2020
9
42
Maalesef hala sorun düzelmedi. Alakanız için teşekkür ederim. Son çare vewd şirketine mesaj attım belki onlar bişey yaparlar diye ?vestelin çözeceğiz yok çünkü. Yazıyorum sorun vardı düzeltildi diyor. İkinci kez yazdım problem var üzerinde çalışıyoruz diyorlar ne yaptıklarını kendileri de bilmiyorlar bence
İptv üyeliği olanlar için çok can sıkıcı bir durum gerçekten. Bu sıkıntı çözülmez ise android tv box alacağız başka çare yok gibi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Vestel müşteri hizmetlerinin cevabı şu: Bazı Smart televizyon modellerimizde vewp App Store’da yapılan çalışma nedeniyle vewp App Store uygulaması çalışmıyor. Hatanın çözümü için AR-GE departmanımız ile birlikte en hızlı şekilde çalışıyoruz. Çözüm sağlandığında uygulamaya giriş yapabilecek..

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
App store düzeldi ama vewed sorunu devam ediyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt