Vestel Venüs V7 Akıllı Telfonunu Tanıttı

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Vestel Venus V7 teknik özellikleri
Ağırlık: 163 gram

Boyutlar: 155.4 x 71.8 x 8.11 mm

Batarya: 3950 mAh

Bellek: 3 GB RAM

Depolama: 32 GB + microSD desteği

Ekran: 6.2 inç Incell ekran (1520x720p)

İşlemci: 2.0GHz hızında çalışan Mediatek Helio P22

Ön Kamera: 8 Megapiksel

Arka Kamera: 13 Megapiksel ve 2 Megapiksel (yapay zeka desteği ve bokeh efekti)

Bağlantı özellikleri : USB Type C, 2G, 3G, 4G, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, GPS + Galileo+ GLONASS+ BelDou + Bluetooth 5.0

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Vestelin telefon işi bana soğuk geliyor. Bir türlü ısınamadım. Üretim tanıtım ve pazarlama aşamasında bir sıkıntısı var gibi... Ekstra bir şey lazım... Her markanın bir albeni ve gideri var ama bunda yok maalesef...
Mesela v4 e 5000 miliamper batarya koyuyorsun ama dört saatte şarj oluyor. Kamera vasat vs. vs.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Vestelin telefon işi bana soğuk geliyor. Bir türlü ısınamadım. Üretim tanıtım ve pazarlama aşamasında bir sıkıntısı var gibi... Ekstra bir şey lazım... Her markanın bir albeni ve gideri var ama bunda yok maalesef...
Mesela v4 e 5000 miliamper batarya koyuyorsun ama dört saatte şarj oluyor. Kamera vasat vs. vs.

:hihi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Tamamen aynı fikirdeyim, bir şeyler hep eksik... Bu konudaki telefon için eh işte olmuş bu diyecektim ki bi de ne göreyim mtk işlemcisi var...

:alsana

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
bu cihazı vestel servisleri terminal olarak kullanıyor. sanırım bu tarz işler için üretildi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt