Çözüldü Vestel ve yan ürünleri MB96 YouTube Sorunu Çözüldü

A Çevrimdışı

AHMET AYYILDIZ

Yeni Üye
2 Kas 2022
2
36
WhatsApp-Image-2022-11-02-at-20.57.34.jpg
KOLAY GELSİN ARKADAŞLAR. RESMİNİ PAYLAŞTIĞIM TELEVİZYONA YOUTUBE GÜNCELLEME YAZILIMI VAR MI?

Çözüm
Yazılım.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
kayazaki Çevrimdışı

kayazaki

Yeni Üye
9 May 2024
2
42
Merhaba 43fa8500 vestel tv var. Malum yazılım güncellenmiyor gerekli yazılımı indirdim. Kumandanın ok tuşuna basık tutup fişe takıyorum ışık ardarda yanmıyor. Tv yi açıp menüden 1505 yapıp yükle diyorum failed hatası geliyor.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,781
Merhaba 43fa8500 vestel tv var. Malum yazılım güncellenmiyor gerekli yazılımı indirdim. Kumandanın ok tuşuna basık tutup fişe takıyorum ışık ardarda yanmıyor. Tv yi açıp menüden 1505 yapıp yükle diyorum failed hatası geliyor.
Merhaba, hesabınızı kontrol ettim yazılımı bizden indirmemişsiniz.!

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,781
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
MB96 bellek seçer, bu nedenle yazılımı yüklemek daha zordur,elindeki bellek fat32 olmalı ve bootable olmamalı yoksa tv usb yi görmez, bizde bu (linuxta) msdos diye geçiyor,yani mutlaka msdos olmalı, yoksa bootable olduğundan tanınmıyor.

Geri
Üst Alt