Önemli Vestel Ve Üretimleri Panel Yazılımları Talep Başlığı

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
panel yazılımını siteden bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

20211109_101438682c25e373bbb3b2f08b576248918cb7.jpg

20211109_101438682c25e373bbb3b233b564fae11b41d0.jpg

merhaba panel yazılımını bulamadım siteden indirdiğim panel yazılım dosyalarında panel seri numarası yok ricam varsa panel dosyasını paylaşırmısınız

H Çevrimdışı

husohuso

Aktif Üye
16 Ocak 2018
93
MB1XX ailesi için;
Rar dosyasından çıkarılmış iki ana unsur, FAT32 olarak formatlanmış bellek içerisine pq isimli bir klasör ile yerleştirilir
PQ isimli klasör içerisindeki yazılımlara sahip bellek TV ye takılır
TV nin uzaktan kumandası aracılığı ile MENU 4725 tuşlanarak Servis menüsüne girilir
En altta bulunan USB OPERATİONS bölümüne gelinir ve OK tuşuna basılır
Ekranda çok kısa süreli olarak (dosya çok küçük olduğu için yükleme anlık olur) LÜTFEN BEKLEYİNİZ yazısı gelir ve gider
TV kumandasından stby tuşuna basarak tv kapatılır
TV yeniden açıldığında ekran düzelmiş olur
(Bazı istisna durumlarda Profile dosyalarında olduğu gibi TV yi kapattıktan sonra fişi çekip, stby ışığı sönene kadar beklemeniz gerekebilir.)

vestel 43ua9400 100mb

pq isimli klasör dediğiniz nedir

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
MB1XX ailesi için;
Rar dosyasından çıkarılmış iki ana unsur, FAT32 olarak formatlanmış bellek içerisine pq isimli bir klasör ile yerleştirilir
PQ isimli klasör içerisindeki yazılımlara sahip bellek TV ye takılır
TV nin uzaktan kumandası aracılığı ile MENU 4725 tuşlanarak Servis menüsüne girilir
En altta bulunan USB OPERATİONS bölümüne gelinir ve OK tuşuna basılır
Ekranda çok kısa süreli olarak (dosya çok küçük olduğu için yükleme anlık olur) LÜTFEN BEKLEYİNİZ yazısı gelir ve gider
TV kumandasından stby tuşuna basarak tv kapatılır
TV yeniden açıldığında ekran düzelmiş olur
(Bazı istisna durumlarda Profile dosyalarında olduğu gibi TV yi kapattıktan sonra fişi çekip, stby ışığı sönene kadar beklemeniz gerekebilir.)

vestel 43ua9400 100mb

pq isimli klasör dediğiniz nedir
Bir klasör oluşturacaksınız. Klasörün adı " pq " Olacak

H Çevrimdışı

husohuso

Aktif Üye
16 Ocak 2018
93
Bir klasör oluşturacaksınız. Klasörün adı " pq " Olacak
hocam siz buradayken neden benim televizyonum 4k da titriyor kasıyor 3d de parazitleniyor ve renkler karışıyor
bunun sebebi nedir V2 yazılımının hepsinde böyle v1 de sorun yok

hocam siz buradayken neden benim televizyonum 4k da titriyor kasıyor 3d de parazitleniyor ve renkler karışıyor
aslında bunun için panel yazışım yüklemek istedim normal televisyon izlerken bu sorun yok

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596

aslında bunun için panel yazışım yüklemek istedim normal televisyon izlerken bu sorun yok
Titremenin panel yazılımından olduğunu sanmıyorum. Ana kart nedir?

H Çevrimdışı

husohuso

Aktif Üye
16 Ocak 2018
93
Mb100 biraz ilkel kaldı. Resim ayarlarında dinamik modda titreme yapabilir diğer modlarda da kontrast ve keskinlik çok açık olursa titreme yapabilir.
benim görüşüm v2 yazılımlarıda modlama yapılmış ve ekran ayarlarıyla oynanmış standartların üzerine çıkarılmıl bu sorunuda youtube de yapıyor

bu arada vewd iptiv uygulamalarındada sertifika ve güvenlik hataları veriyor bunun sebebi nedir V2 lerde yapıyor V1 lerde yok bu sorun
saat ve hbb ayarlarını yapıyorum sorun yine aynı

benim görüşüm v2 yazılımlarıda modlama yapılmış ve ekran ayarlarıyla oynanmış standartların üzerine çıkarılmıl bu sorunuda youtube de yapıyor

bu arada vewd iptiv uygulamalarındada sertifika ve güvenlik hataları veriyor bunun sebebi nedir V2 lerde yapıyor V1 lerde yok bu sorun
sebebi nedir

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596

Modlama ile bir ayar iki katına çıkmıyor default (Varsayılan) Ayara kısma açma yapılıyor. Bahsettiğiniz diğer uygulamaları kullanmadığım için yorum yapamıyorum.

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,468
73
Good morning. Can I find a panel profile for this TV? It was built for export. Thank you in advance.

IMG_20220325_062149698_HDR3d276b496fc9a1b9.jpg

Geri
Üst Alt