S Çevrimdışı

sadrigenc

Yeni Üye
23 Haz 2018
8
54
Teşekkürler. İnşallah @Ado usta kısa zamanda döner. TV nin garantisi henüz bitmedi. Sadece, TV kumandası ile ilk kurulum yapayım dedim. TV nin altındaki mavi led yanıp sönüyor. Asla ilerlemiyor. Bu işi daha önce belki otuz kez yaptım. Bir problem olmadı. Şimdi mavi led de takıldı kaldı. Servis de, garantisi henüz dolmayan ürüne ücretsiz bakmıyor. Kırk(40) TL ücret istiyor. @Ado usta, lütfen yardım.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Arkadaşlar biliyorum çok beklettim sizleri ama inanın çok yoğunum malum yaz temposu. Pazar günü halledecektim seçim angaryasına o da kaynadı arada.

Fırsat bulursam yarın sabah 1 saat kadar bir vakit ayırıp elimden geldiğince sırayla aradan çıkartayım :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Arkadaşlar selam, En gerideki mesajdan başlayacağım birazdan, Ne kadarını temizleyebilrisem artık :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
ado bey selamlar
bisey sormak istiyorum
bende bu hilevel uhl700 den var ve verdiginiz cekirdek yazılımların hepsini kurdum simdiye kadar ve bazı arkadasların da belirttigi gibi 3.62.13.0 bence iyi degil opera youtube yavasladı ve cok kez benım tv kıltlendı
sıze sorum su
bu full dedıgınız yazlımlrda ıyılestırme yapılıyor mu veya ek ozellık vs gıbı ıslevlerı var mı varsa paylasabılır mısınız
son olarak ben sızın cekırdek yazılımlarını yuklemeden once tv menusu mavı renklı ve daha farklı ıdı ona donus yapabılme sansım var mıdır
serı nosu tv nın
7942401 700281

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Kolay gelsin hocam resmini yüklediğim tv açılırken FINLUX yazısı ekrana gelip gelip gidiyor tv açılmıyor sorun yazılımla ilgili bir sorunmudur. Eğer öyleyse yazılımı mevcutmudur. Şimdiden teşekkürler

20180613_195344.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
merhabalar,
hocam benim tv 1 2 sene oldu alalı 2 3 kere ses komple gitti. servis menüsünden sıfırlayınca düzeldi.

şimdide smart tye girişlerde çok takılıyor. çocuklar için youtube dan video açıyorum sadece.

birde bu puhu tv vs herhangi bi dizi izleme aplikasyonu kurabiliyormuyuz.

3d97b033-222d-4721-8507-d8fda4461bd5.jpg

sol üstte thorium 3.7.3i yazıyor. çıkmamış.

45951ca5-2fba-4c12-9fff-175a8b85a1c4.jpg

güncelleme yapmam gerekirmi.?

Söz konusu MB9X olduğunda ben temkinli yaklaşılması gerektiğini üstüne basa basa vurguluyorum. 9X den çok büyük beklentilerimiz de yok açıkçası, Elbette bu onun kötü bir anakart olmasından kaynaklanmıyor, üretildiği yıllardaki koşullar ile günümüz koşullarının uyuşmamasından kaynaklanan bazı sorunlar var, Bu sorunları yazılımla aşmak istediğimizde ise kapasite yetersizliği nedeniyle brick ihtimali yüksek oluyor.

Yine de tercihiniz denemekten yana ise bilgi veriniz yazılım paylaşırım :ok

Geri
Üst Alt