I Çevrimdışı

insidee

Yeni Üye
14 Ara 2017
10
Daha oncede aynisi olmustu servis fisinide ekledim garantisi bitti daha once ekrana vestel yazisi geliyodu servis simdi panel arizali demis 1000 tl ucret istemisler

JTTAR.jpg

JTxRQ.jpg

JTaIe.jpg

JTI2c.jpg

JT5Nt.jpg

JTHmN.jpg

T Çevrimdışı

Tajadela

Yeni Üye
31 May 2018
11
56
Sevgili Ado, daha önce yaptığım gibi, model ve seriye ek olarak başka bir şey yapmak zorunda mıyım? (google translator)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sevgili Ado, daha önce yaptığım gibi, model ve seriye ek olarak başka bir şey yapmak zorunda mıyım? (google translator)
Hello my dear friend, I can not give you support for software because I am not authorized to access the exported product listings for your TV export product, so I can not help you with the software. I am very sad

T Çevrimdışı

Tajadela

Yeni Üye
31 May 2018
11
56
Hello my dear friend, I can not give you support for software because I am not authorized to access the exported product listings for your TV export product, so I can not help you with the software. I am very sad
thanks for answer. Do you have some other firwares to try for a mb110 moainboard with 43inch LCD??
thanks again

O Çevrimdışı

osman1234

Aktif Üye
11 Haz 2018
141
24
iyi günler 50ub8300 sn:7663721 600426 televizyonumuz var güncelleme bulunamadı diyor şuanki sürüm V.2.22.0.0 DRİVER SİTESINDE seri noyu yazıyorum birşey çıkmıyor güncel yazılım atabilirmisiniz link falan çok ihtiyacm var ve garanti kapsamı dışına çıkarmı ben kursam . bide tv kendi kendine kapanıyor bazen nedeni ne olabilir .

Geri
Üst Alt