B Çevrimdışı

baha1986

Yeni Üye
27 Kas 2020
11
37
MALESEF YANMIYOR KUMANDANIN PİLİNE VARANA KADAR DEGİŞTİRDİM AMA YİNEDE YANMADI STAND BY LEDİ

IMG_20201127_233730.jpg

BU ŞEKİLDE FLAS A ATTIM SÖYLEDİKLERİNİ YAPTIM AMA TEPKİ YOK
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

HADİ YAA AKŞAM AKŞAM İŞ ALDIK BAŞIMIZA DESENİZYA YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER İYİ AKŞAMLAR

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
IMG_20201127_233730.jpg

HADİ YAA AKŞAM AKŞAM İŞ ALDIK BAŞIMIZA DESENİZYA YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER İYİ AKŞAMLAR
ok tuşuna 15-20 sn basılı tutup denermisin. gerçi stand by blink yapmıyor ama yinede bir dene
olmazsa mboot.bin çıkart mb90 yazan ve usb auto ile yazan ile dene

jacabojacabo Çevrimdışı

jacabojacabo

Aktif Üye
18 May 2019
267
49
IMG_20201127_233730.jpg

tv ye yazılımı attıktan sonramı standby led yanmaz oldu.nand flash ve spiflash dump dosyası yüklenmesi lazım eğer mainboard da sorun yoksa düzelir

B Çevrimdışı

baha1986

Yeni Üye
27 Kas 2020
11
37
tv ye yazılımı attıktan sonramı standby led yanmaz oldu.nand flash ve spiflash dump dosyası yüklenmesi lazım eğer mainboard da sorun yoksa düzelir
YAZILIM ATTIM SONRA EKRAN BİRDAHA GELMEDİ NE OLDUGUNU ANLAMADIM VESTEL YAZISI GELDİ GİTTİ SONRA HİÇ BİRŞEY YOK

ok tuşuna 15-20 sn basılı tutup denermisin. gerçi stand by blink yapmıyor ama yinede bir dene
olmazsa mboot.bin çıkart mb90 yazan ve usb auto ile yazan ile dene
DENEDİM OLMADI STNBY HİÇ YOK

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
servise mi götürmek lazım yoksa normal tamirci çözermi

program cihazı olan bir tamirci spı flash a full yazılım içindeki. mboot bin dosyasını yazacak. sonrasında ful denenecek full ile düzelmezse nand flash da yazılması gerekli.
DB07 Programmer cihazı ile Vestel servisi kapağını bile açmadan mboot yüklemesi yapar ardından da full yazılım ve core yazılım tv hazır.:ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt