H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
Slm ado hocam aramiza tekrar hosgeldiniz oncellikle sagliginiza kavustugunuz icin cok memnun oldum
Allah hic kimsegi sagliginda imaninda etmesin insallah
Sizden ricam vestellin bu urun kodllarinin full yazilimini nasil temin edebiliriz
Urunkodu 20273317. 49ud9300
Urunkodu 20273408. 49ud9400

Ayrica panel anakart bilgisi ve hdr olup olmadigini ogrenebilirmiyiz

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Slm ado hocam aramiza tekrar hosgeldiniz oncellikle sagliginiza kavustugunuz icin cok memnun oldum
Allah hic kimsegi sagliginda imaninda etmesin insallah
Sizden ricam vestellin bu urun kodllarinin full yazilimini nasil temin edebiliriz
Urunkodu 20273317. 49ud9300
Urunkodu 20273408. 49ud9400

Ayrica panel anakart bilgisi ve hdr olup olmadigini ogrenebilirmiyiz

Her iki model de, VESTEL markasının iddalı ürünleri arasındadır.

Hatta sizlere daha sonra bilgi paylaşacağım bir konuya tabidir bu modeller. O nedenle sadece model numarası üzerinden bigli vermek mümkün değil, doğru da olmaz. Seri no daha doğru bir veri olur benim için :ok

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63

Hatta sizlere daha sonra bilgi paylaşacağım bir konuya tabidir bu modeller. O nedenle sadece model numarası üzerinden bigli vermek mümkün değil, doğru da olmaz. Seri no daha doğru bir veri olur benim için :ok

Tesekur ederim hcam
Regal49r8560 tv ye yukleyecektim

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63

Buyrun seri no hocam
Panel hdr wcg dv anakart bilgisi ni alabilirmiyim tesekurler

Tylerdurden Çevrimdışı

Tylerdurden

Aktif Üye
13 Nis 2018
84
Ado hocam size burdan yazmak daha doğru
Seg 40sc5600
SN: 7895944 700691
full yazılım konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim tv açılmıyo çekirdek yazılım yüklenmiyo denedim yanıp yanıp sönme işlemi yapmıyo kumanda dan ok tuşuna fişi takıp aynı anda basıyorum yinede fark eden birşey olmadı forumda daha önce birine MB140 VPAZ SPLINTER yazılım vermişsiniz biliyorum bana olmıycaktı ama yinede onuda denedim oda olmadı onun tek farkı yanıp sönme işlevi yaptı yükler gibi ama yine açılmadı bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür ederim

B Çevrimdışı

barısd

Barış Durkaya
Yeni Üye
31 Mar 2018
8
29
Hocam puhu tv ye girmek istiyorum
Sn:7532904600328
Başka bir full yazılım verebilirmisiniz

Tylerdurden Çevrimdışı

Tylerdurden

Aktif Üye
13 Nis 2018
84
Bu arada Vestelin sitesinden baktım seri no ile sorgulama çıkmıyo birşey sanırsam kullanıcı adı ve parola gerikli hazıra konmak değil amacım biliyorum yoğunsunuz sizi meşgul etmemek için kendi çabamla birşeyler yapmaya çalıştım lakin sonuç alamadım

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
825
Adem Helvacı Ado Ustam şöyle bir konu açmıştım kısaca 50Mbps internet hızı ama 20Mbps dan yukarı çıkmıyor, kabloluda bağlansam, wifi de bağlansam internet hız sorunu yaşıyorum. Çekirdek yazılım son; V.2.45.10.1 Güncellemeden öncede aynı hızdaydı, Full sürüm yüklesek düzelir mi acaba. Bu Tv lerde Ethernet hızı bellimidir.
Saygılar

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado Ustam şöyle bir konu açmıştım kısaca 50Mbps internet hızı ama 20Mbps dan yukarı çıkmıyor, kabloluda bağlansam, wifi de bağlansam internet hız sorunu yaşıyorum. Çekirdek yazılım son; V.2.45.10.1 Güncellemeden öncede aynı hızdaydı, Full sürüm yüklesek düzelir mi acaba. Bu Tv lerde Ethernet hızı bellimidir.
Saygılar

Hmmm, düşünüyorum da, bir üst sınır olması bana çok da makul gelmedi ancak yine de bilgi teyit edelim :ok

Geri
Üst Alt