TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
IMG_20200410_132032.jpg
selam arkadaşlar full yazılım gerekli çok acil.

B Çevrimdışı

bss4tr

Yeni Üye
10 Nis 2020
7
34
Merhabalar iyi akşamlar diliyorum herkese,

Hi-level marka televizyonumdan Netflix uygulamasını yüklemek istiyorum. Acaba ne yapmam gerekiyor? Televizyon bilgileri ektedir. Hızlı geri dönüt alabilirsem sevinirim.

Ayrıca en yüksek versiyon yüklenirse içinde Netflix olur mu?

Cevabınızı link ve anlatım ile bekliyorum. Yeniden teşekkür ederim.

7a48661a-340b-459b-99d9-faf930a93f27.jpg
f0b4007a-9b20-4d1d-97b1-dd906dd8de80.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Merhabalar iyi akşamlar diliyorum herkese,

Hi-level marka televizyonumdan Netflix uygulamasını yüklemek istiyorum. Acaba ne yapmam gerekiyor? Televizyon bilgileri ektedir. Hızlı geri dönüt alabilirsem sevinirim.

Ayrıca en yüksek versiyon yüklenirse içinde Netflix olur mu?

Cevabınızı link ve anlatım ile bekliyorum. Yeniden teşekkür ederim.

7a48661a-340b-459b-99d9-faf930a93f27.jpg
f0b4007a-9b20-4d1d-97b1-dd906dd8de80.jpg
linkteki yazılımı yükleyin sonra modlama bölümünden destek alarak netfilix aktif olur

B Çevrimdışı

bss4tr

Yeni Üye
10 Nis 2020
7
34
Hocam pcye tool kit indirdim ancak belirteyim usbye inen sadece power up logs.txt ve yüklü olan DownloadProfile.mb98sı. ikisinede toolkitde deneyince this is not a vestel profile hatası alıyorum. Yani hocam gerçek profil dosyasını nasıl alıcaz usb'e? orda yanlışım var anladığım kadarı ile

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Hocam pcye tool kit indirdim ancak belirteyim usbye inen sadece power up logs.txt ve yüklü olan DownloadProfile.mb98sı. ikisinede toolkitde deneyince this is not a vestel profile hatası alıyorum. Yani hocam gerçek profil dosyasını nasıl alıcaz usb'e? orda yanlışım var anladığım kadarı ile
Aşağıdaki linkte anlattım ,ayrıca dosya içindeki OKU.txt içinde de anlattım :ok <--- Bu hareketli fotoyu yanlış seçmişim ,(:oku yapmışım ) değiştirdim :)

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

bss4tr

Yeni Üye
10 Nis 2020
7
34
teraspy teraspy, W@TEKNOWEST, hocam ikinizede teşekkürler televizyon MB98 olmasına rağmen MB97yi olarak almış bütün dosyalar ile taratınca aldı. Çok teşekkür ediyorum ikinizede. Son olarak, Netflix swprofilin hangi kategorisinde? Şimdiden teşekkürler.

B Çevrimdışı

bss4tr

Yeni Üye
10 Nis 2020
7
34
teraspy teraspy, hocam yeniden rahatsız ediyorum buldum smartmenuıtems içerisinde netflix trueda olmasına rağmen profile klasöründe yükleyip televizyonu açıp kapattım ancak smart tv ekranında netflix hala yok. Yardımcı olursanız mutlu olurum hocam. Sizi uğraştırdım biraz kusura bakmayın.

C Çevrimdışı

can.kınalı

Yeni Üye
10 Nis 2020
5
Arkadaşlar merhaba yazılımı yükledim tv sorunsuz açıldı ve çalıştı hiçbir sorun olmadan fakat tv yi kapatıp tekrar açmaya çalıştığımda fişi takınca ekranın ışığı yanıyor fakat stanby lambası hiç yanmıyor normal tuş sesleri geliyoe tv açılmıyor çözüm nedir?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
teraspy teraspy, hocam yeniden rahatsız ediyorum buldum smartmenuıtems içerisinde netflix trueda olmasına rağmen profile klasöründe yükleyip televizyonu açıp kapattım ancak smart tv ekranında netflix hala yok. Yardımcı olursanız mutlu olurum hocam. Sizi uğraştırdım biraz kusura bakmayın.
Herşeyi doğru yaptıysan smart içinde değil de menüye bastığında smart yazısının biraz üzerinde oluyor netflix bağlantısı,yani menüye bas,alttaki smart yazısının biraz üzerine bas :ok
Bir de başka yerde olacaktı ,yani 2 adet Netflix olmalı ,ikisi de true olacak :ok

B Çevrimdışı

bss4tr

Yeni Üye
10 Nis 2020
7
34
Herşeyi doğru yaptıysan smart içinde değil de menüye bastığında smart yazısının biraz üzerinde oluyor netflix bağlantısı,yani menüye bas,alttaki smart yazısının biraz üzerine bas :ok
Bir de başka yerde olacaktı ,yani 2 adet Netflix olmalı ,ikisi de true olacak :ok
Hocam her şeyi doğru yaptım ancak 1 adet netflix buldum, şu an diğerini arıyorum, acaba hatırlarsanız yerini çok makbula geçer, artık gözlerim kaymaya başladı bilmediğim şeyi deneye yanıla öğrenirken :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Hocam her şeyi doğru yaptım ancak 1 adet netflix buldum, şu an diğerini arıyorum, acaba hatırlarsanız yerini çok makbula geçer, artık gözlerim kaymaya başladı bilmediğim şeyi deneye yanıla öğrenirken :)
Bakmam laxım :) bekle biraz ,hem gözlerin dinlensin :)

Geri
Üst Alt