P Çevrimdışı

pusucuboy

Yeni Üye
17 Eyl 2019
3
29
F fikoloji, Hocam Merhaba,

Bende de Regal 49R7540U model TV var yeni aldım size birkaç sorum olacak kusura bakmayın daha önce anlatıldı ise:

- Aşağıda eklediğim yazılım bilgilerine göre bu tv'nin yazılım ihtiyacı var mıdır? Bendeki güncel midir?
- Full yazılım ve core yazılım arasında ne fark vardır?
- Benim by tv'ye spotify, iptv gibi uygulamalarını yüklemek için herhangi bir yazılıma vs. gerek var mıdır yoksa kendi appstore'ından halledebilir miyim?

Çok teşekkür ederim,

WhatsApp-Image-2019-09-28-at-19.04.07.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji, Hocam Merhaba,

Bende de Regal 49R7540U model TV var yeni aldım size birkaç sorum olacak kusura bakmayın daha önce anlatıldı ise:

- Aşağıda eklediğim yazılım bilgilerine göre bu tv'nin yazılım ihtiyacı var mıdır? Bendeki güncel midir?
- Full yazılım ve core yazılım arasında ne fark vardır?
- Benim by tv'ye spotify, iptv gibi uygulamalarını yüklemek için herhangi bir yazılıma vs. gerek var mıdır yoksa kendi appstore'ından halledebilir miyim?

Çok teşekkür ederim,

WhatsApp-Image-2019-09-28-at-19.04.07.jpg
Selam
5.7.20.0 yazılımı yüklenebilir ilgili link ; https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-toshiba-telefunken-seg-regal-mb130-qui-menu.3079/#post-61403
Televizyonunuz LG IPS panel olup mb130s ana karta sahip hemen hemen son model diyelim.
5.7.20.0 yazılımı yukluyenlerin bazıları kapanıp açılıyor dedi ama ben kullandığım ve gördüklerimde sorun yoktu.
Full ve core arasındaki fark şudur core yazılım güncelleme, full ise fabrika çıkış yazılımıdır. IPTV için
Appstore içinde ssiptv veya ottplayer mevcut oradan kullanabilirsiniz. Ama Spotify dikkatimi çekmedi kullanmadığım için görmedim desem yeridir bakmanız gerekir. He ben kendi TV ne bakarım ama farklı ana kart olduğu için yanlış bilgi vermeyim

P Çevrimdışı

pusucuboy

Yeni Üye
17 Eyl 2019
3
29
Selam
5.7.20.0 yazılımı yüklenebilir ilgili link ; https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-toshiba-telefunken-seg-regal-mb130-qui-menu.3079/#post-61403
Televizyonunuz LG IPS panel olup mb130s ana karta sahip hemen hemen son model diyelim.
5.7.20.0 yazılımı yukluyenlerin bazıları kapanıp açılıyor dedi ama ben kullandığım ve gördüklerimde sorun yoktu.
Full ve core arasındaki fark şudur core yazılım güncelleme, full ise fabrika çıkış yazılımıdır. IPTV için
Appstore içinde ssiptv veya ottplayer mevcut oradan kullanabilirsiniz. Ama Spotify dikkatimi çekmedi kullanmadığım için görmedim desem yeridir bakmanız gerekir. He ben kendi TV ne bakarım ama farklı ana kart olduğu için yanlış bilgi vermeyim

Hocam cevaplarınız için teşekkür ederim ,

Ben TV'yi Samsung VA panel sanıyordum, Regal'de ilk defa LG IPS denk gelen benim sanırım :)

Peki full ve core yazılımlarını aynı anda yüklememe gerek yok değil mi?

Ayrıca bu mesela appstore içinde ssiptv'yi buldum ama kısayola ekleyemiyorum. Yani SSIPTV'yi açmak için önce Appstore app'ini açıyorum ordan iptv app'ini açmak zorunda kalıyorum. Bunlar hakkında hiç bilginiz var mıdır peki?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Çok teşekkür ederim cevabınız için. Televizyonun barkod fotoğrafı şu:

IMG_2009.jpg

F fikoloji yardımına ihtiyacım var.
anakartı mb 82 mb82 kurtarma yazılımını deneyiniz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam cevaplarınız için teşekkür ederim ,

Ben TV'yi Samsung VA panel sanıyordum, Regal'de ilk defa LG IPS denk gelen benim sanırım :)

Peki full ve core yazılımlarını aynı anda yüklememe gerek yok değil mi?

Ayrıca bu mesela appstore içinde ssiptv'yi buldum ama kısayola ekleyemiyorum. Yani SSIPTV'yi açmak için önce Appstore app'ini açıyorum ordan iptv app'ini açmak zorunda kalıyorum. Bunlar hakkında hiç bilginiz var mıdır peki?
İki yazılımı aynı anda yükleme gereksinimi yoktur. Büyük bir sorun veya TV açılmıyor sa full yazılım, bunun dışında sadece güncellemeleri yükleyiniz
Uygulama içindeki uygulama ana menüye eklenemez

F Çevrimdışı

fevzitopal

Yeni Üye
16 Ara 2018
3
57
vestel tv'mi göçerttim, 42pf8175 - ( 10090479 1407 400148 ) televizyonuma kurtarma yazılımı gerekli yardımcı olursanız çok memnun olurum.

L Çevrimdışı

led55

Yeni Üye
30 Eyl 2019
7
60
Telefunken marka bir televizyonum var. Model:32th4020. Televizyon açılmıyor, telefunken yazısı geliyor daha sonra kapanıyor. Bunun için full yazılım yüklesem sorunum hallolurmu. 17MB140 için full yazılım mevcutsa gönderebilirmisiniz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Telefunken marka bir televizyonum var. Model:32th4020. Televizyon açılmıyor, telefunken yazısı geliyor daha sonra kapanıyor. Bunun için full yazılım yüklesem sorunum hallolurmu. 17MB140 için full yazılım mevcutsa gönderebilirmisiniz.
Eğer yurtdışı üretim değil ise elbette düzelir tv ama bunun için "model" ve "kart numarası" değil de tvnin arkasındaki barkod fotosunu okunaklı olarak burada yayınlaman gerekir :ok

Geri
Üst Alt