yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
Cvp: VESTEL Üretimi tüm ürünler için FULL yazılım talep konusu

Ado' Alıntı:
yefe78' Alıntı:
Acaba mb130 larda full yazilim yukleyen oldumu hic belki farkli bisey yapmislardir ne bileyim kumandadan ok degilde baska bi tusa basinca boot ediyordur

Azizim sizce öyle bir şey olsa ben bilmezmiyim veya size söylemezmiyim? :)

Bilgilendiririm

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354

Ado' Alıntı:
yefe78' Alıntı:
Ne yapayim servise desem ne diycenki adamlara anakarttansa

Bu gibi durumlarda biz pek kasmıyoruz açıkçası ancak tüketici gözüyle haklısınız elbette insan açılsın yüklensin olsun istiyor.

Bizde durumu şu dur;

Bir anakarta yazılım ya yüklenir, ya yüklenmez. Yüklenmez ise alternatif 1-2 yol denenir elbette. Yine de genel sonuş şu şekildedir.

Yüklendi= Teslimata sevk et
Yüklenmedi= Anakart sipariş et/değiştir/teslimata sevk et

Akşamki denemenizi bekliyorum.

yok hocam ne yapsam olmadı ok basılı tutup açtığımda ışık hızlı hızlı yanıp sönüyor 5 10 sn sonra vestel logosu geliyor stand by konumuna geçiyor. sizin bahsettiğiniz alternetif 1-2 yol nedir hocam deneyeyim

M Çevrimdışı

mrian_sma

Yeni Üye
27 Ara 2017
13

[citat = "Ado" pid = '15864' dateline = '1517434831']
[citat = "mrian_sma" pid = '15849' dateline = '1517417061']

Încă nu puteți răspunde ... Poate puteți să-mi trimiteți un e-mail ... sigur că știți ce să scrieți în el ... vă rog: D
[/ Quote]

Avem capacitatea de a obține asistență de unde ați cumpărat-o? de exemplu, ar putea răspunde
[/ Quote]

No...it's an sketchy vendor who imports the tv's from UK...for cheap...so..no warranty whatsoever ☹️

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

yefe78' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Bu gibi durumlarda biz pek kasmıyoruz açıkçası ancak tüketici gözüyle haklısınız elbette insan açılsın yüklensin olsun istiyor.

Bizde durumu şu dur;

Bir anakarta yazılım ya yüklenir, ya yüklenmez. Yüklenmez ise alternatif 1-2 yol denenir elbette. Yine de genel sonuş şu şekildedir.

Yüklendi= Teslimata sevk et
Yüklenmedi= Anakart sipariş et/değiştir/teslimata sevk et

Akşamki denemenizi bekliyorum.

yok hocam ne yapsam olmadı ok basılı tutup açtığımda ışık hızlı hızlı yanıp sönüyor 5 10 sn sonra vestel logosu geliyor stand by konumuna geçiyor. sizin bahsettiğiniz alternetif 1-2 yol nedir hocam deneyeyim

Bunlar sizin yapabileceğiniz uygulamalar değil.

Şunu anlıyorum ki aslında tv OK ve fiş çek tak yöntemi ile yazılım alıyor, ama full yazılımı almıyor, çekirdek yazılımı alıyor.

Seriyi bir daha verirmisiniz daha düşük versiyon full yazılım varmı ona bakayım.

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354

Ado' Alıntı:
yefe78' Alıntı:

Şunu anlıyorum ki aslında tv OK ve fiş çek tak yöntemi ile yazılım alıyor, ama full yazılımı almıyor, çekirdek yazılımı alıyor.

Seriyi bir daha verirmisiniz daha düşük versiyon full yazılım varmı ona bakayım.

SN: 7869603 700527 

hocam siz bakın ama çekirdek yazılımı da fiş çek tak ile almıyor 1505 ile yükledim ama siz bakın ben denerim swprofile ile oynamalar yapacam tv çökerse şapa otururum öncelikle yüklenebilir bir full yazılım lazım

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

mrian_sma' Alıntı:

Încă nu puteți răspunde ... Poate puteți să-mi trimiteți un e-mail ... sigur că știți ce să scrieți în el ... vă rog: D
[/ Quote]

Avem capacitatea de a obține asistență de unde ați cumpărat-o? de exemplu, ar putea răspunde
[/ Quote]

No...it's an sketchy vendor who imports the tv's from UK...for cheap...so..no warranty whatsoever ☹️

Let me give you 1-2 hours to investigate something

M Çevrimdışı

mrian_sma

Yeni Üye
27 Ara 2017
13

Ado' Alıntı:
mrian_sma' Alıntı:

[/ Quote]

[/ Quote]

Ok...you're the man ?

S Çevrimdışı

Selo8686

Yeni Üye
23 Ocak 2018
13

Ado' Alıntı:
Selo8686' Alıntı:
 Slm hocam 
Bende Yazılım bekliyorum.sizlerden
                                  Saygılar

:ok:

TEŞEKKÜRLER HOCAM..  :flag:

Saygılar..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

mrian_sma' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Ok...you're the man ?

yes I'm :) 

sending you a software, do not worry about what's in it because I'm sending it for you, so I'll try to find a way out. To install this software, first plug in the TV, then format it as a free memory fat32, place the software I have put into the memory without folder, insert the memory into the TV, press OK key on the remote control to insert the TV plug, leave the OK button when the stby light blinks, You have to open the crane inside. If it does not, let us know we can do another experiment.

[size=medium]the software is currently being installed, it may take a little longer, due to my internet connection speed, you can probably upload it up to 1-2 hours and share the link :ok

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354

yefe78' Alıntı:
Ado' Alıntı:

hocam siz bakın ama çekirdek yazılımı da fiş çek tak ile almıyor 1505 ile yükledim ama siz bakın ben denerim swprofile ile oynamalar yapacam tv çökerse şapa otururum öncelikle yüklenebilir bir full yazılım lazım

Hocam bakabildinizmi varmi acaba daha dusuk versiyonlu bir full yazilim

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

yefe78' Alıntı:
yefe78' Alıntı:

Hocam bakabildinizmi varmi acaba daha dusuk versiyonlu bir full yazilim

Ne üşük ne de yüksek başka yazılım yok, Tek yazılım bu maalesef
Saf hali 179mb dosyanın
Sizdekini de kontrol edermisiniz lütfen.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt