W Çevrimdışı

waxman

Aktif Üye
17 Kas 2018
52
37
Neden kimse bana yazılım vermiyor ya yazılım iatiyorum.full biliyosunuz anakart değişince ya ters gösteriyo ya lvds ayarlrı bozuk çıkıyor adam soruyu sorun ne diyo ya değilki diğer markalar gibi panel ayarı mirror ayarı yapasın tamirciyim çok vestel aldırdım ama bitti vestel işi biliyo hep servis kazansın peki tvyi tavana ašcam nasıl görüntüyü düzeltcem ayar yok çok saçma arçelik sunny helal olsun ayarları kumandadan..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
2.el almak daha mantıklı sanki
Evet mantıklı tabii,ama şunuda belirteyim sevgili coninaberxd ,bu kez de panel ve güç kartı uyumsuzluğu yaşayabilirsin,öyle bir şey olursa hadi geri yolla,yenisini iste,v.s v.s .
Eğer fiyatı servis verdiyse ,bence ona yaptır,en azından sıkıntıya girmezsin :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Neden kimse bana yazılım vermiyor ya yazılım iatiyorum.full biliyosunuz anakart değişince ya ters gösteriyo ya lvds ayarlrı bozuk çıkıyor adam soruyu sorun ne diyo ya değilki diğer markalar gibi panel ayarı mirror ayarı yapasın tamirciyim çok vestel aldırdım ama bitti vestel işi biliyo hep servis kazansın peki tvyi tavana ašcam nasıl görüntüyü düzeltcem ayar yok çok saçma arçelik sunny helal olsun ayarları kumandadan..
Ana kart değişince hem panel hemde kart üzerindeki barkod fotolarını atmalısın diye biliyorum ki uyum sağlasın birbirine sevgili waxman :ok

coninaberxd Çevrimdışı

coninaberxd

Yeni Üye
22 Haz 2019
18
24
Evet mantıklı tabii,ama şunuda belirteyim sevgili coninaberxd ,bu kez de panel ve güç kartı uyumsuzluğu yaşayabilirsin,öyle bir şey olursa hadi geri yolla,yenisini iste,v.s v.s .
Eğer fiyatı servis verdiyse ,bence ona yaptır,en azından sıkıntıya girmezsin :ok
fiyatı tamirci verdi servis verse normal. umarım anakart uyumsuzluğu olmaz

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
W waxman, seri no nedir. cihazda ki arızalı kart mxx takacanız kart mbxx yazarmısınız.çünkü bensize arızalı karta ait panel yazılımını verebilirim

Geri
Üst Alt