A Çevrimdışı

ahmet791

Yeni Üye
28 Şub 2019
5
27
F fikoloji TEKNOwest teknovest hocam bu adımların aynısını yaptım.yeniden başlatılıyor yazısından sonra kapandı televizyon.ve ışık yanıp sonmeyi bırak hiç yanmadı.15 dk filan bekledim ama televizyon hiç açılmadı lütfen yardımcı olun acill

M Çevrimdışı

mgece

Yeni Üye
23 Kas 2018
16
46
TEKNOwest teknovest ustad verdigin kurtarma yazilimini attim yukleme basarili fakat ekran ters dondu ve renkler karisti :(
Bu arada ne yazilim yukleme islemi nede core yukleme islemi USB 2.0 belleklerde bir turlu basarili olmadi USB 3.0 bellege ayni yazilimlari denedigimde sorunsuz yukluyor .

A Çevrimdışı

ahmet791

Yeni Üye
28 Şub 2019
5
27
F fikoloji TEKNOwest teknovest hocam bu adımların aynısını yaptım.yeniden başlatılıyor yazısından sonra kapandı televizyon.ve ışık yanıp sonmeyi bırak hiç yanmadı.15 dk filan bekledim ama televizyon hiç açılmadı lütfen yardımcı olun acill
selam,
daha önce herhangi bi yazınızı bulamadım, hangi yazılımdan neyden bahsediyorsunuz
hocam ben yeni üye oldum.youtube de
VESTEL Üretimi televizyona Yazılım Nasıl Yüklenir?
adem hocanın videosunu izledim.ama yukarda yazdıgım gibi oyle bir hata oldu.yorumlara baktıgımda ise adem hoca sizi tavsiye ediyor.yardımcı olurmusunuz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hocam ben yeni üye oldum.youtube de
VESTEL Üretimi televizyona Yazılım Nasıl Yüklenir?
adem hocanın videosunu izledim.ama yukarda yazdıgım gibi oyle bir hata oldu.yorumlara baktıgımda ise adem hoca sizi tavsiye ediyor.yardımcı olurmusunuz
Hocam model numarası vestel 3D smart 42PF8060.full yazılımı atarmısınız lütfen.bide hiç açılmayan tv ye yazılım nasıl atabilirim.hocam yardımcı olmanızı bekliyorum.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mgece

Yeni Üye
23 Kas 2018
16
46
mb82 kurtarma yazılımı denedinizmi?
kisa sure icerisinde verdiginiz cevap icin tesekkur ediyorum kurtarma yazilimini deniyorum ama bir turlu yukleme islemini gerceklestiremedim tv kapali iken dosyayi acip usb ye kopyaladim tvnin usb girisine usb bellegi taktim sonra kumandadan “ok” tusuna basili tutup tvyi elektrik baglantisini yapip denedim basarisiz ayni dosyayi menu 1505 opsiyonu kullanarak denedim yine basaramadim nerde hata yaptigimi bilemedim.
Merhabalar teknovest ustam yolladiginiz kurtarma yazilimii denedim fakat sorun oldu)) ekran ters dondu ve renklere alacali bir hal aldi bu modele ait orijinal yazilimi nerden ve nasil temin edebilirim simdiden tesekkur ediyorum.

A Çevrimdışı

ahmet791

Yeni Üye
28 Şub 2019
5
27
seri numarasını paylaşınız

IMG_20190228_150547-1.jpg

hocam resmi attım.şimdiden teşekürler

M Çevrimdışı

mgece

Yeni Üye
23 Kas 2018
16
46
Merhabalar TEKNOwest teknovest sizin yolladiginiz kurtarma yazilimini attikdan sonra ekren ters dondu ve renkler alacali bir hal aldi .
bu modele ait orijinal yazilimi veya eeprom dosyalarini nerden temin edebilirim bilgilerinize , ve yardimlariniza ihtayacim var.

toshiba-etiket.jpg
toshiba-servis-menusu.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt