S Çevrimdışı

serhat58

Yeni Üye
7 Ocak 2021
20
48
Screenshot_20221114_124832_com.facebook.katana.jpg
. Panel yazılımına ihtiyacım var değerli ustalar

Screenshot_20221114_124832_com.facebook.katana.jpg
. Panel yazılımına ihtiyacım var değerli ustalar
İnnotek m215 panel kullanilmis

IMG_20221114_145252.jpg

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
Merhabalar,
Bende Vestel 43UD8360 Smart tv var, önceki gün sanırım otomatik olarak yazılımını güncellemiş, şimdi youtube tuşu ile youtube giremiyorum açıkçası, telden youtube a girip tv yansıt dediğimde de bağlanıyor gibi gösteriyor ama en sonunda sayfa hatası verip atıyor. ne yapmak lazım eski yazılımı mı geri yükleyeyim, yoksa biraz bekleyelim bakalım kendi kendilerine düzeltme yazılımı yapıp yollarlar mı?
Adem Helvacı Adem Helvacı F fikoloji Sota Sota

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhabalar,
Bende Vestel 43UD8360 Smart tv var, önceki gün sanırım otomatik olarak yazılımını güncellemiş, şimdi youtube tuşu ile youtube giremiyorum açıkçası, telden youtube a girip tv yansıt dediğimde de bağlanıyor gibi gösteriyor ama en sonunda sayfa hatası verip atıyor. ne yapmak lazım eski yazılımı mı geri yükleyeyim, yoksa biraz bekleyelim bakalım kendi kendilerine düzeltme yazılımı yapıp yollarlar mı?
Adem Helvacı Adem Helvacı F fikoloji Sota Sota
Aha benim mutfaktaki televizyon da bu. Ama ben smartını kullanmadığım için dikkatimi çekmemiş güncelleme işi.
Seri numarası yazarmısınız rica etsem

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
Aha benim mutfaktaki televizyon da bu. Ama ben smartını kullanmadığım için dikkatimi çekmemiş güncelleme işi.
Seri numarası yazarmısınız rica etsem
ADEM Hocam, ekteki servi menüsünü buldum tv yi ilk aldığımda buraya yüklemişim, burdan bakabilirsiniz sanırım seri numarasını olmadı, akşam evde resim çeker atarım tekrardan.

IMG_20190315_071828_HDRacb235dc8c6e0618.jpg

ADEM Hocam, ekteki servi menüsünü buldum tv yi ilk aldığımda buraya yüklemişim, burdan bakabilirsiniz sanırım seri numarasını olmadı, akşam evde resim çeker atarım tekrardan.

vestel-barkod-etiketi.jpg

vestel-barkod-etiketi-1.jpg

Adem Helvacı Adem Helvacı Hocam seri numarası resmini de yükledim .

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mertol

Aktif Üye
29 May 2018
68
61
WhatsApp-Image-2022-11-14-at-19.09.50.jpg

ustam yukarıda bilgileriolan tv nin yazılımına ihtiyacım var.. tekrarlı logo gelip gidiyor ..hayırlı işler ...kolay gelsin ..

A Çevrimdışı

atraxion

Yeni Üye
25 Eki 2021
1
32
Merhaba televizyonu güncellemek istiyorum. V3 MB211 model fakat yazılımlarda Regal yazmıyor. Hangisini yüklemem gerekiyor? Telefunken JVIC Picasso vs.. ? Yardımınızı rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Regal Model No: 43R6520FA 43" SMART LED TV
PNL: 23634683
VPAZ: 20275325

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,663
Merhaba televizyonu güncellemek istiyorum. V3 MB211 model fakat yazılımlarda Regal yazmıyor. Hangisini yüklemem gerekiyor? Telefunken JVIC Picasso vs.. ? Yardımınızı rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Regal Model No: 43R6520FA 43" SMART LED TV
PNL: 23634683
VPAZ: 20275325
Yazılım Verildi
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56

Adem Helvacı Adem Helvacı Hocam dün akşam denediğimde tv youtube tuşu ile sorunsuz bağlandı, ya dün gün içinde bir yazılım güncellemesi geldi, ya da Taksim patlaması sebebiyle BTK BANT DARALTMASI uyguladığından smart tv işlemcisi zayıf olduğu için bağlanamadı. Şimdilik sorun çözüldü, bilgilendirme için yazıyorum alakanıza çok teşekkür ederim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Günaydın; Size bir paylaşım linki açıyorum. Bu link içerisinde iki klasör var. Siz önce Çekirdek yazan klasördeki yazılımı yükleyip deneyin lütfen. Yine sonuç alamazsanız Full yazan klasördeki ana yazılımı yükleyin :ok

Yazılım Verildi
Yazılımları lütfen başkası kullanmasın. Ürününüzdeki panel uyumsuz ise tv brcik olur falan bir de bununla uğraşırsınız sonra.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Adem Helvacı Hocam dün akşam denediğimde tv youtube tuşu ile sorunsuz bağlandı, ya dün gün içinde bir yazılım güncellemesi geldi, ya da Taksim patlaması sebebiyle BTK BANT DARALTMASI uyguladığından smart tv işlemcisi zayıf olduğu için bağlanamadı. Şimdilik sorun çözüldü, bilgilendirme için yazıyorum alakanıza çok teşekkür ederim.
Aaa sorun düzeldi ise çok sevindim sizin adınıza. Ben de yükleme bitsin diye bekliyordum.
Siz isterseniz yine de paylaştığım yazılımları yedeğinize alın ileride lazım olur.
Ben 3-5 günde 1 Drive alanımdaki paylaşımları siliyorum çünkü, bulamazsınız sonra :kiskis

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
Aaa sorun düzeldi ise çok sevindim sizin adınıza. Ben de yükleme bitsin diye bekliyordum.
Siz isterseniz yine de paylaştığım yazılımları yedeğinize alın ileride lazım olur.
Ben 3-5 günde 1 Drive alanımdaki paylaşımları siliyorum çünkü, bulamazsınız sonra :kiskis
Tamamdır Adem Hocam, yedekliyorum, çok teşekkür ederim. ?

Geri
Üst Alt