K Çevrimdışı

kenanasar

Yeni Üye
10 Mar 2022
3
34
K kenanasar

IMG20220306190352.jpg
Bu yazılımı bulan varmı?

K Çevrimdışı

kmtnbey

Yeni Üye
19 Mar 2022
2
32
Merhabalar Profilo profilo 55pa525e yazılım bulamıyorum bir türlü yardımcı olabilecek varmı

99326A8B-7E63-43A9-B773-5E5017A5D8B5.jpg

Merhabalar Profilo profilo 55pa525e yazılım bulamıyorum bir türlü yardımcı olabilecek varmı

Ayrıca tv smart tv görünüyor ama netflix exxen falan indiremiyorum bir market yok ama puhu tv Mackolik vb uygulamalar kendinden inmiş bu sorunu nasıl gideririm acaba

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,623

Ayrıca tv smart tv görünüyor ama netflix exxen falan indiremiyorum bir market yok ama puhu tv Mackolik vb uygulamalar kendinden inmiş bu sorunu nasıl gideririm acaba

M Çevrimdışı

MuhammedOmer

Yeni Üye
18 Mar 2022
6
32
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Tekrar merhaba TEKNOwest TEKNOwest .
Gönderdiğiniz dosyayı indirdim hocam, teşekkür ederim. adresinde bulunan "Full Software Update" başlıklı talimat şeklinde, farklı marka ve boyutlarda flash belleklerle (fat32) denedim lakin başarılı olamadım. Sorun devam ediyor hocam. Regal logosu görünüp kayboluyor ve görüntü gelmiyor.

Teşekkür ederim.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Tekrar merhaba TEKNOwest TEKNOwest .
Gönderdiğiniz dosyayı indirdim hocam, teşekkür ederim. adresinde bulunan "Full Software Update" başlıklı talimat şeklinde, farklı marka ve boyutlarda flash belleklerle (fat32) denedim lakin başarılı olamadım. Sorun devam ediyor hocam. Regal logosu görünüp kayboluyor ve görüntü gelmiyor.

Teşekkür ederim.
Yazılımı yükleyebilmeniz için FAT32 olarak formatlanmış olan VERİ HIZI YÜKSEK bir BOŞ flash belleğe ihtiyacınız olacak

İndirmiş olduğunuz WİNRAR dosyası içerisndeki yazılımı SAF HALİ İLE boş olan flash belleğe aktarın
TV fişini çekin
Flash Belleği tv ye takın
TV nin uzaktan kumandası üzerindeki OK butonuna basılı tutarak tv fişini takın
STBY ışığı hızlı hızlı yanıp sönmeye başladığında OK tuşunu bırakıp bekleyin
2 dakika içerisinde tv ninaçılması gerekir.

Donanımsal bir sorun olabilir

M Çevrimdışı

MuhammedOmer

Yeni Üye
18 Mar 2022
6
32
Yazılımı yükleyebilmeniz için FAT32 olarak formatlanmış olan VERİ HIZI YÜKSEK bir BOŞ flash belleğe ihtiyacınız olacak

İndirmiş olduğunuz WİNRAR dosyası içerisndeki yazılımı SAF HALİ İLE boş olan flash belleğe aktarın
TV fişini çekin
Flash Belleği tv ye takın
TV nin uzaktan kumandası üzerindeki OK butonuna basılı tutarak tv fişini takın
STBY ışığı hızlı hızlı yanıp sönmeye başladığında OK tuşunu bırakıp bekleyin
2 dakika içerisinde tv ninaçılması gerekir.

Donanımsal bir sorun olabilir

Aynen uygulamıştım. Sanırım donanımsal bir sorun var. İlginiz için teşekkür ederim. Zahmet oldu kusura bakmayın lütfen.

Geri
Üst Alt