I Çevrimdışı

iyigit

Yeni Üye
27 May 2020
2
38
Tv nin arka kapağındaki barkodun resmini buraya ekleyin.
Merhaba hocam VESTEL 50UB8300 sn:7668930 600459 pnl:23365061 nolu smart televizyonum birden kapandı ve kırmızı ışık yanıp sönüyor ve vestel yazısı çıktıktan sonra tekrar yanıp sönmeye devam ediyor ve açılmıyor. Yardımcı olmanız mümkün müdür?
Teşekkürler.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,954
B
Merhaba hocam VESTEL 50UB8300 sn:7668930 600459 pnl:23365061 nolu smart televizyonum birden kapandı ve kırmızı ışık yanıp sönüyor ve vestel yazısı çıktıktan sonra tekrar yanıp sönmeye devam ediyor ve açılmıyor. Yardımcı olmanız mümkün müdür?
Teşekkürler.
Az işim var bekleyin.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,954
Teşekkürler.
Yazılım link

X Çevrimdışı

xmen14

Aktif Üye
2 Ara 2020
66
42
20210409_173303_HDR.jpg

Tv logo geliyor ama açılmıyor yazılım var mıdır?

S Çevrimdışı

serkans1

Yeni Üye
29 Ağu 2018
3
44
Merhabalar.
Cihaz : Seg TV (MB211)
Yüklü yazılım : V.0.69.12.1

YouTube veya smart TV ye girmek istediğimde (İnternete erişilemiyor. Bağlantılarınızı ve ayarlarınızı kontrol edin.) Bu uyarı ile karşılaşıyorum. Daha önce forum sayesinde Netflix aktif etmiştim, Netflix sorunsuz çalışıyor. Ancak YouTube ve smart TV dün çalışırken , bugün çalışmamaya başladı. Kumanda benim ufaklığın (10 aylık oğlum) elindeydi,acaba o bir yerlere girip, ayarları mı değiştirdi diye epey bir karıştırdım, ancak bir türlü olmadı. Bu konuda yardım edebilir misiniz? Bu serinin yeni bir yazılımı var mıdır?

Ekleme: sorun düzeldi. Hatta sorunda yokmuş. İnternet faturasını ödemediğim için hızı sınırlandırmışlar.

Son düzenleme:
I Çevrimdışı

iyigit

Yeni Üye
27 May 2020
2
38
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
Kullandığınız flash bellek 4GB üzeri olmasın.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

merhaba hocam
Teşekkürler.
anlattığınız gibi yaptım fakat yazılım yüklenmedi . ok tusuna basılı iken fişe takıyorum ışık yanıp sonmeye başlayınca ok tusunu bırakıyorum. fakat vestel yazısı açılıp tekrar kapanıyor. ne yapmam gerekli. teşekkürler.

Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
Kullandığınız flash bellek 4GB üzeri olmasın.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

anlattığınız gibi yaptım fakat yazılım yüklenmedi . ok tusuna basılı iken fişe takıyorum ışık yanıp sonmeye başlayınca ok tusunu bırakıyorum. fakat vestel yazısı açılıp tekrar kapanıyor. ne yapmam gerekli. teşekkürler.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt