Vestel ud 9000 kapanıp açılma sorunu

Z Çevrimdışı

Zagalo

Yeni Üye
21 Eki 2019
21
47
Merhabalar TV yi yaklaşık 1 sene önce aldım.ilk zamanlar açtığımda kapanıp açılıyordu günde bir iki defa.sonra bir güncelleme geldi bir iki ay olmadı.iki hafta önce ekran ledinin bir tarafı kararması sonucu değişti. Ondan sonra ilk açıldığında arka arkaya 3 4 defa kapanıp açılmaya başladı.ancak son iki gündür seyredilemeyecek seviye ye geldi.servise haber verdim ancak mb130s kartlarda bu sorun kronik galiba.sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Z Çevrimdışı

Zagalo

Yeni Üye
21 Eki 2019
21
47
Merhabalar servis geldi core yazılım yükledi .sorun çözülmedi.merkeze yazı yazicaz dediler.ben ücret iadesi istedim.servis elemanı bugün aynı sorundan gittiği 4. Kişi olduğumu söyledi .

Z Çevrimdışı

Zagalo

Yeni Üye
21 Eki 2019
21
47
Bugün Manisa'dan aradılar .TV nin şasesi değişecek denildi .ben kabul etmedim.para iadesi istedim.kabul etmediler .şimdi thh başvuracağım.urunu ggdan aldım.sikayette Vestel mı gg yazmalıyım .
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Adem Helvacı F fikoloji

E Çevrimdışı

elektroniksura

Yeni Üye
16 Ocak 2021
15
36
N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Vestel değişimi kabul etmez ve yazılım atalım diyerek işi uzatmaya kalkarsa hiç uğraşmayın servis raporlarını alın hakem heyetine başvurun.İki adet UD 9000 iade ettim bu şekilde.Bahsettiginiz sorun kronik ,Vestel heyete konu ile ilgili savunma dahi yapamıyor.Paşa paşa iadeyi kabul edip hesabınıza ücretini gönderiyorlar..

Son düzenleme:
Z Çevrimdışı

Zagalo

Yeni Üye
21 Eki 2019
21
47
Vestel değişimi kabul etmez ve yazılım atalım diyerek işi uzatmaya kalkarsa hiç uğraşmayın servis raporlarını alın hakem heyetine başvurun.İki adet UD 9000 iade ettim bu şekilde.Bahsettiginiz sorun kronik ,Vestel heyete konu ile ilgili savunma dahi yapamıyor.Paşa paşa iadeyi kabul edip hesabınıza ücretini gönderiyorlar..
Peki siz vesteli mı şikayet ettiniz yoksa TV aldığınız satıcıyı mı ?

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Peki siz vesteli mı şikayet ettiniz yoksa TV aldığınız satıcıyı mı ?
Ürün üzerinden satın aldığınız yer şikayet ediliyor.Heyet kararı satın aldığınız yere gönderiyor.Satın aldığınız yerde kararı Vestele iletiyor.Vestel size dönüş yapıyor.Sizden kişisel bilgilerinizi ve Banka hesap bilgilerini istiyor , evinize servis yönlendirerek ürünü teslim alıyor.Teslim aldıktan sonra ürünün fatura bedelini hesabınıza yatırıyor.

Z Çevrimdışı

Zagalo

Yeni Üye
21 Eki 2019
21
47
Ürün üzerinden satın aldığınız yer şikayet ediliyor.Heyet kararı satın aldığınız yere gönderiyor.Satın aldığınız yerde kararı Vestele iletiyor.Vestel size dönüş yapıyor.Sizden kişisel bilgilerinizi ve Banka hesap bilgilerini istiyor , evinize servis yönlendirerek ürünü teslim alıyor.Teslim aldıktan sonra ürünün fatura bedelini hesabınıza yatırıyor.
Teşekkürler

Z Çevrimdışı

Zagalo

Yeni Üye
21 Eki 2019
21
47
Merhabalar konuya güncelleme yapayım.thh lehime karar verdi.ucret iadesi yapılacak.karar çıktıktan sonra satıcıya kararı gönderdim.iki gün sonra Vestel den mesaj geldi.iban ve TC no istediler.servisin TV yi alacağını ücretin hesabıma yatacagini söylediler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Merhabalar konuya güncelleme yapayım.thh lehime karar verdi.ucret iadesi yapılacak.karar çıktıktan sonra satıcıya kararı gönderdim.iki gün sonra Vestel den mesaj geldi.iban ve TC no istediler.servisin TV yi alacağını ücretin hesabıma yatacagini söylediler.
Hadi gözün aydın :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt