Çözüldü vestel ua9600 android tv hdmi dan ses gelmeme sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

serdarkaralar 

Aktif Üye
10 Ocak 2023
66
38
herkese merhabalar, dün akşam tv ye otomatik yazılım güncellemesi geldi, indirdim.
bu sabah açtığımda digiturk u açtık çınlama sesi var, hdmi dan çıkıp normal uygulamarda netflix gibi onlarda ses normal.
sebebi ne olabilir? heryeri aradım taradım bulamadım. hdmi kablosunda sıkıntı var mı acaba dedim onda da bişey yok. görüntü var ses yok.

S Çevrimdışı

serdarkaralar 

Aktif Üye
10 Ocak 2023
66
38
digiturk hdmi ı çıkarın takın cihazı fişten çıkartın takın vs demiş. hepsini yaptım, açıkçası güncelleme sonrası olması garibime gitti, tv den olabilir mi dedim, fabrika ayarlarına sıfırladım ancak sorun değişmedi, hiçbirşey anlamadım, görüntü var ses yok.

ayarlarda hdmi kontrolü kısmı açıktı, onu kapattım, şimdi canlı tv ye bastığım zaman ses gelir gibi oluyor hemen gidiyor, açıkçası hiçbirşey anlamadım

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
digiturk hdmi ı çıkarın takın cihazı fişten çıkartın takın vs demiş. hepsini yaptım, açıkçası güncelleme sonrası olması garibime gitti, tv den olabilir mi dedim, fabrika ayarlarına sıfırladım ancak sorun değişmedi, hiçbirşey anlamadım, görüntü var ses yok.

ayarlarda hdmi kontrolü kısmı açıktı, onu kapattım, şimdi canlı tv ye bastığım zaman ses gelir gibi oluyor hemen gidiyor, açıkçası hiçbirşey anlamadım
Edit ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt