Vestel tvye bluetooth kulaklık baglaniyormu

M Çevrimdışı

mgk19 

Aktif Üye
31 Mar 2018
51
37
menü-ses ayarları-ses bağlantısı sekmesini etkin hale getirip kumanda dan yeşil tuş ile bluetooth cihazını aratıyorsunuz.Bluetooth hoparlör-kulaklık cihazları bu şekil bağlanıyor.

Myscherzo Çevrimdışı

Myscherzo

Yeni Üye
19 May 2018
17
27
menü-ses ayarları-ses bağlantısı sekmesini etkin hale getirip kumanda dan yeşil tuş ile bluetooth cihazını aratıyorsunuz.Bluetooth hoparlör-kulaklık cihazları bu şekil bağlanıyor.
Teşekkürler uzun süredir arıyordum nasıl yapıldığını :) Lakin kulaklığa bağlansa bile tv den hala ses geliyor.

S Çevrimdışı

sametakyurek

Yeni Üye
12 Mar 2019
14
31
Merhaba,

48FA8200 tv miz var, daha önce ses bağlantısı üzerinden bluetooth kulaklık bağlayabiliyordum fakat uzun zamandır kullanmıyordum. Şimdi baktığımda ise ses menüsünde ses bağlantısı seçeneği çıkmıyor.
Konu hakkında bilgisi olan var mı?

DSC_1132.jpg

F Çevrimdışı

Fblue

Aktif Üye
10 Eki 2018
134
40
Vestel tv erisim cihazi etkin.oldugu halde bluetoth saundbari gormuyor napilabilir servis cagirmak disinda

P Çevrimdışı

Pirkal

Yeni Üye
17 Nis 2019
13
33
Bununla alakalı net bir şey var mıdır? 9 serisi için kulaklık almayı düşünüyorum, teşekkürler...

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Kumandayı eline Al

menü>ses ayarları<Aşağıya Doğru İn>ses bağlantısı Olan yere Gel Ordaki sekmeyi Kumandanın Yön Tuşlarından etkin hale getirip kumanda dan yeşil tuşa Bas Ordan Cihazı Arat Gerisi Basit Zaten.

M Çevrimdışı

muskara

Yeni Üye
9 Ocak 2019
21
37
Ben BİM de satılan polo marka bluetooth kulaklığı vestel tvye bağladım gayet güzel çalışıyor. TVden ve kulaklıktan aynı anda ses geliyor. İstersen tv sesini kısabilirsin kulaklık bağımsız şekilde ses veriyor. Kulaklık tuşları ile ses açma, yükseltme ve kanal değiştiriyor.
Tavsiye ederim kullanışlı.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben BİM de satılan polo marka bluetooth kulaklığı vestel tvye bağladım gayet güzel çalışıyor. TVden ve kulaklıktan aynı anda ses geliyor. İstersen tv sesini kısabilirsin kulaklık bağımsız şekilde ses veriyor. Kulaklık tuşları ile ses açma, yükseltme ve kanal değiştiriyor.
Tavsiye ederim kullanışlı.
Güzel bir geri dönüş,teşekkürler sevgili muskara :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri