Vestel tv'lerin desteklediği broadcast yazılım

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Aslında hepsi ayrı şeyler.

Ekran paylaşımında aynı görüntü hem pc hem de tv de oluyor. Örneğin bilgisayardaki videoları paylaşabiliriz sağ tık ile televizyona evet ama bir word dosyasını yansıtamayız

sağ tıklayayıp yansıtmak güzel bir şey. Ama altyazı ile yansıtmak malesef mümkün değil. O yüzden kullanışlı bir yöntem değil.

Serviio tarzı programlar ise altyazılı film izlemek için uygun. Ama pc den ani müdahalede bulunarak videoyu ileri geri alamıyor. ya da pause yapamıyorsun.

Yani %100 işimizi görecek tam bir uygulaması yok bunun.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz Ekle menüsünden de cihazı görüyor ama eklemiyor. pc donup kalıyor. Laptobu resetlemek zorunda kalıyorum.
Hocam öncelikle bluetooth ile zaten görüntü paylaşımı yapılamayacağı için bluetooth a ihtiyaç yok öncelikle bunu belirteyim sonrasında keşke yardımcı olabilseydim diyeyim çünkü bunun ücretsiz başka bir yolu yok ücretliler ise ne kadar işe yarar onu bilmiyorum. Kablosuz görüntü aktarıcı olarak Google dan aratırsan fikir sahibi olabilirsin.

C Çevrimdışı

commigere 

Aktif Üye
17 May 2018
86
40
Dlna gibi bir şey yapmak isterseniz ücretsiz olarak Ps3 Media Server'ı öneririm. Her filmi görmeyebiliyor televizyon ama çoğunu oynatıyor. Ben bu programı kullanıyorum tavsiye edebilirim.

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
Ben telefondan DLNA için Web Video Caster uygulamasını kullanıyorum. Herhangi bi film sitesinden video dosyasını yakalayıp TV’ye aktarıyor. Çoğu sitede başarılı çalışıyor. Harici altyazılı aktarımda sorun olabiliyor ama zaten film sitelerinin çoğunda altyazı gömülü olduğu için sıkıntı olmuyor.

Geri
Üst Alt