Vestel TV Zamanlayıcı sorunu?

Garfield41 Çevrimdışı

Garfield41

Yeni Üye
20 Şub 2023
3
38
Merhabalar,

Marka Model; Vestel 55U9500 55''

Belirli bir süre sonra tv nin kapanmasını istiyorum bunun ıcın yapmam gereken sanırım bir zamanlayıcı eklemek/kurmak.

Zamanlayıcı eklıyorum zamanlayıcı lıstesınden eklendıgınıde goruyorum ancak ılgılı sure dolunca TV kapanmıyor.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Kaydetmiyorsundur belki.
Kaydedilecek bir islem degil zamani ayarliyinca geri sayim basliyor.Benim aklima belki tv dis sinyal aldigi icin olabilir mi sorusu geldi, net bir cevabim benim de yok yani.Tv yeniden ilk kurulum yapip sonuc denenebilir veya akilli priz gibi telefonunuzdan komut verebileceginiz bir priz alternatif cözüm olarak degerlendirilebilinir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Kaydedilecek bir islem degil zamani ayarliyinca geri sayim basliyor.Benim aklima belki tv dis sinyal aldigi icin olabilir mi sorusu geldi, net bir cevabim benim de yok yani.Tv yeniden ilk kurulum yapip sonuc denenebilir veya akilli priz gibi telefonunuzdan komut verebileceginiz bir priz alternatif cözüm olarak degerlendirilebilinir.
Acaba dedim ,bazen kaydetmek gerekiyor yazılıma göre değişiyor tabii.

C Çevrimdışı

confickerbelasi 

Yasaklı Üye
27 Eyl 2021
677
47
yanlış yapıyor olabilirsin bizim Arçelik smart değil açılma ve kapanma timer çalışıyor yani kapanıyor veya açılıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt