Vestel Tv ye İphoneden Ekran Yansıtma

F Çevrimdışı

Freemann

Yeni Üye
24 Ocak 2019
27
43
Android için çok işe yarıyor bende tavsiye ederim. ancak iosta ücretli bir uygulama.
ücretsiz denemek için bile ücretli üyelik başlatman gerekiyordu ...

Aynen,
androidte sorun yok zaten programsız aktarabiliyorum,
ios için çabalıyorum :-)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Meraba arkadaşlar Andoidlerde ekran yansıtma nasıl yapılıyor bilginiz varmı applerde olmuyor ne yapsam yapamadım nasıl yapabilirim cihazın android kaç olması lazım ?

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
arkadaşlar cihaz dün geldi,akşam bağlantı yaptım ve kullanmaya çalıştım,
öncelikle cihaz küçük,yer kaplamıyor,iki parçadan oluşuyor,
1.parça HDMİ girişine takılıyor ve telefonla asıl bağlantıyı yapan parça bu,
2.parça kablodan oluşuyor.Kablonun bir ucunda cihazı wireless e bağlamaya yarayan alıcı var.Diğer ucunda ise iki kablo var birinin ucunda usb diğerinin ucunda cihaza güç vermesi için uç var.Kablo tv usb sinden güç alıp cihaza veriyor.
cihaza ilk bağlantı iphoneden kolay oldu,güncelleme yaptım,benim asıl amacım maçları arada telefon ile tvye yansıtmaktı.
malesef görüntü çok akıcı olmuyor.ayrıyeten wirelessten cihaza bağlandığın için bağlı olduğun sürece ev internetini kullanamıyorsun ki buda bağlantı boyunca kendi internetini kullanman demek :-(
bağlantıyı sonlandırıp tv ye geçtim,sonrası için tekrar bağlanmak için bayağı uğraştırdı.
benim görüşüm çok stabil bir cihaz değil.

IMG_2995.jpg
IMG_2996.jpg
IMG_2997.jpg

Benzeri bir cihaz bende kullanmıştım seg marka akılsız tv de :)

Cihaza önce telefondan bağlanıp cihazı evinizin wifi ağına bağlıyorsunuz evdeki internetin şifresini girerek sonra o cihaz adete bir pc gibi sizden gelecek video emrini bekliyor.

Apple store de tubio uygulamasını kullanıyorum benzeri onlarca uygulama var.

O uygulama içinden istediğiniz videoyu çalıştırıp yansıtıyorsunuz ama telefonun ekranını bire bir yansıtanı görmedim hdmi dongle olarak

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri