Vestel TV yazılım güncelleme sonrası ss-iptv de ip tv listeleri çıkmıyor?!!!

J Çevrimdışı

JayuSTR

Yeni Üye
3 Ocak 2021
11
22
Vestel TV de ssiptv den izlemek için kanal listelerini ekledim . ses geldi fakat görüntü gelmedi.Önerilen iptv yayınında da böyleydi .Araştırdım ve yazılımım düşük olduğu için görüntünün gelmediğini anladım. Ardından siteden güncel 17mb120 anakartına uygun çekirdek yazılımını indirip kurudum.Fakat bu işlem sonrasında ssiptv de eklediğim listelerin gözükmediğini gördüm .Tekrar eklemeyi denedim ama olmadı bir türlü ip tv listesi ekliyemiyoum

yüklediğim versiyon: 2.45.32.0

Bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin

J Çevrimdışı

JayuSTR

Yeni Üye
3 Ocak 2021
11
22
Seri numarası öğrnebilirmiyiz

IMG_20210103_145643.jpg

Sanırım burda yazıyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mb120 de en çok karşılaşılan sorunlardan biridir;
Şunu deneyiniz;

J Çevrimdışı

JayuSTR

Yeni Üye
3 Ocak 2021
11
22
Mb120 de en çok karşılaşılan sorunlardan biridir;
Şunu deneyiniz;
hmm evet arkadaş 2.45.27 sürümünde sorun olmadığını söylemiş. peki ben bunu normal yazılım atar gibi mi yüklicem .yoksa full yazılımmı kurmam lazım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hmm evet arkadaş 2.45.27 sürümünde sorun olmadığını söylemiş. peki ben bunu normal yazılım atar gibi mi yüklicem .yoksa full yazılımmı kurmam lazım.
hani sürüm düşmesi olacağından yazılım güncellemeyi kabul edermi yani

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hani sürüm düşmesi olacağından yazılım güncellemeyi kabul edermi yani
Diğer konuda bilgi verdim

N Çevrimdışı

nunoglu

Yeni Üye
27 Ara 2020
6
58
Ssiptv uygulamasında iptv izlemek için sana ait olan iptv url'sinin son kısmı ........&type=m3u&output=mpegts şeklinde veya m3u ise şuşekilde olmasına dikkat et ....................... &type=m3u&output=hls ..... yani; output=hls olacak. Bu hem OTTPPAYER'de, hem Ssiptv de aynı. Bende de ses vardı fakat görüntü yoktu, sonunda output=hls yapınca görüntü ve ses sorunu çözüldü. Kolay gelsin. (Bende ki tv REGAL)

J Çevrimdışı

JayuSTR

Yeni Üye
3 Ocak 2021
11
22
Ssiptv uygulamasında iptv izlemek için sana ait olan iptv url'sinin son kısmı ........&type=m3u&output=mpegts şeklinde veya m3u ise şuşekilde olmasına dikkat et ....................... &type=m3u&output=hls ..... yani; output=hls olacak. Bu hem OTTPPAYER'de, hem Ssiptv de aynı. Bende de ses vardı fakat görüntü yoktu, sonunda output=hls yapınca görüntü ve ses sorunu çözüldü. Kolay gelsin. (Bende ki tv REGAL)
Hmm anladım fakat benim sorunum şu, hiç bir şekilde liste ekleyemiyorum.

T Çevrimdışı

turan56 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
54
68
url yi mpegts değilde hls modda yükle buda işe yaramazsa fabrika ayarlarına dön sonra ssiptv yi indir ve url.ni tekrar yükle

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt