Vestel TV Wireless Display Açılmıyor

M Çevrimdışı

mrbcksz

Yeni Üye
28 Mar 2020
2
23
Thorium-MB91R3 Vestel televizyonum var. Eskiden kaynaklar sekmesinden Wireless Display i açtığımda ekranda Ready for Connection yazan beyaz-gri tonlarda bi ekran gelirdi ve telefonumdan yayınlama ekranına girip TV me ekranı bağlardım sıkıntısız. Fakat şimdi Wireless Display e girdiğimde ekran simsiyah oluyor Wireless Display ekranı gelmiyor, telefon da görmüyor. İlk başta televizyon dondu zannettim fakat kumanda gayet güzel çalışıyor tekrardan tv ye geçebiliyorum. Ne yapabilirim?
Kapat aç yaptım
Wi-Fi bağlantısı kesip tekrar bağladım
değişen yok.
kendimin olmayan örnek resim koyuyorum

unnamed1f1280354304269a.jpg

C Çevrimdışı

Cruze

Yeni Üye
16 Haz 2019
12
44
Merhabalar.Bende Vestel 43FA7300 modeli TV var.MB97 anakartlı.Yakın bir zamana kadar wireless display menüsünden tablet ve cepten bağlanabiliyordum şimdilerde cihazlar birbirini görüyor fakat bağlanamıyor.Son sürüm core yazılımını da yükledim.Konu ile ilgili bir bilgisi olan var mıdır?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar.Bende Vestel 43FA7300 modeli TV var.MB97 anakartlı.Yakın bir zamana kadar wireless display menüsünden tablet ve cepten bağlanabiliyordum şimdilerde cihazlar birbirini görüyor fakat bağlanamıyor.Son sürüm core yazılımını da yükledim.Konu ile ilgili bir bilgisi olan var mıdır?
factory reset yapıp tv yi sıfırladınız mı ?
menü 4725>diagnostic>factory reset
tv sıfırlanacak yeniden kurunuz.

T Çevrimdışı

tartar10 

Aktif Üye
8 Kas 2018
206
44
Otel Menü ile tüm ayarları kaydedebilir.

Menü+7935+Usb'ye kopyala

Daha sonra da Menü+7935+Usb'den kopyala

C Çevrimdışı

Cruze

Yeni Üye
16 Haz 2019
12
44
Teşekkürler bilgi için deneyeceğim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

factory reset yapıp tv yi sıfırladınız mı ?
menü 4725>diagnostic>factory reset
tv sıfırlanacak yeniden kurunuz.

Bu arada aynı cihaz için birşey sormak isterim. Bende 100 mbps kablo net var. Ethernet kablo ile TV ye bağlantı yapıyorum.Menüden internet hız testi yapıyorum 8-10 mbps gösteriyor.Bu normal mi yoksa cihaz yüksek hızı desteklemiyor mu?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkürler bilgi için deneyeceğim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada aynı cihaz için birşey sormak isterim. Bende 100 mbps kablo net var. Ethernet kablo ile TV ye bağlantı yapıyorum.Menüden internet hız testi yapıyorum 8-10 mbps gösteriyor.Bu normal mi yoksa cihaz yüksek hızı desteklemiyor mu?
normaldir. browserde hız testi açın bide öyle deneyin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt