Vestel tv smart center uygulaması telefondan tv yönetemiyorum ?

S Çevrimdışı

Skymaster

Yeni Üye
22 Tem 2020
8
22
Vestel servisini aradım serviste sizin gibi önerilerde bulundular sonrada yazılım atılsın dedi ekiplerimiz baksın dedi bende istemiyorum dedim uzaktan kontrol edemiyorlar mı zaten gelip neyine bakacaklar tv alıp götürürler diye parca alırlar diye yok kalsın dedim sizce hata mı yaptım ?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Vestel servisini aradım serviste sizin gibi önerilerde bulundular sonrada yazılım atılsın dedi ekiplerimiz baksın dedi bende istemiyorum dedim uzaktan kontrol edemiyorlar mı zaten gelip neyine bakacaklar tv alıp götürürler diye parca alırlar diye yok kalsın dedim sizce hata mı yaptım ?
Güncel yazilimi siteden indirip yüklemeniz mümkün ..Mevcut yaziliminizi servis menüsünden kontrol edip linkten sizin tv niz icin uygun olan mb211 yazilimini indirip yükleyebilirsiniz.Basit bir islemdir .

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623

Vestel o servisi sağ bırakmaz bence, o kadar kurumsallıktan uzak değiller. :hihi

Geri
Üst Alt