Vestel TV Servis

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba arkadaşlar bir arkadaşımın sorunu şöyle;
Vestel 55CA9550 tv vardı fakat ekranda morarma olduğu için servise verdim bana telefon açıp Vestel 55UD9400 önerdiler siz ne düşünürsünüz matıklı mı sizce ?
Adem Helvacı Ado Sota Sota Umut Barış Umut Barış
CA9550 nin satıldığı dönemde bir CA9550 alabilmek demek neredeyse bu gün basic bir OLED almak gibi bir şey di.
Evet bu gün belki CA9550 nin geçerliliği tartışılır lakin döneminin tartışmasız en baba televizyonuydu.

Bu koşullarda TEKNOwest teknovest ustamızın yaklaşımı çok mantıklı

Gerçi 9400 sıradan bir tv değil, 10 bitlik SAMSUNG VA panelde HDR yanısıra WCG desteği olması ve smr değerinin 1800hz olması, MB100 anakartlı, HDR WCG vs desteği olmaya ve smr değeri 1000hz de kalan CA9550 ye göre oldukça baskındır. Ancak dönemsel değer olarak bakarsak sanki bir tık bizi çekinede bırakabilir.

Bence kabul edilebilir lakin tek bir şart öne sürmelidir.
Yollayacakları ürün MB130 anakartlı ve revizyonsuz ürün olmalıır :ok

M Çevrimdışı

mstfyln

Yeni Üye
27 Eki 2017
35
55 ca9550 kullanmış biri olarak söylüyorum şimdiki paneller de o netlik ve akıcılık yok 9400 ve 9650 dengi sayılabilir

MrCan Çevrimdışı

MrCan

Aktif Üye
11 May 2018
113
29
Rica ederiz Sevgili Can :ok

Sonuç hakkında bilgi lütfen ;)
Hocam gelen mesajı aynen paylaşıyorum;
''Aradım konuştum hocam revizyonsuz ürün göndereceklerini söyledi 0 kutu yani Manisa'dan yola çıkmış ben İzmir'deyim servise gidecek TV servisten buraya gelecekler takmaya büyük ihtimalle yarından sonraya gelirler TV gelince görüşlerimi yazarım''

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hocam gelen mesajı aynen paylaşıyorum;
''Aradım konuştum hocam revizyonsuz ürün göndereceklerini söyledi 0 kutu yani Manisa'dan yola çıkmış ben İzmir'deyim servise gidecek TV servisten buraya gelecekler takmaya büyük ihtimalle yarından sonraya gelirler TV gelince görüşlerimi yazarım''

Geldiğinde lütfen seri paylaşsın kontrol edelim Sevgili Can, Eskiden olsa gözü kapalı güvenirdim de..

Yine de kontrol sağlayalım ;)

Geri
Üst Alt