Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

1 Çevrimdışı

11bayrak11

Yeni Üye
9 Şub 2023
4
29
Linki ve konuyu düzenledim :ok
Hocam dediklerini yaptım dosyayı indirdim fakat içinde oku.txt yok diğerlerin hepsini flaş attım tvye taktım fakat tvde ki 3 profile dosyası dediğiniz dosyaları almıyor menü 4725 yaptığımda usb operations diyorum 2 sn yazı çıkıyor lütfen bekleyiniz diye geri aynı sayfaya atıyor profilleri almıyor ne yapmayalım tv seg marka mb97 kart

teraspy teraspy

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Hocam dediklerini yaptım dosyayı indirdim fakat içinde oku.txt yok diğerlerin hepsini flaş attım tvye taktım fakat tvde ki 3 profile dosyası dediğiniz dosyaları almıyor menü 4725 yaptığımda usb operations diyorum 2 sn yazı çıkıyor lütfen bekleyiniz diye geri aynı sayfaya atıyor profilleri almıyor ne yapmayalım tv seg marka mb97 kart

teraspy teraspy
Var ya içinde OKU.txt ,bak en altta :)

byalo-215.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
reis bu doyalara nerden giriyoruz ben giriş yapamadım
Üzerine tıkla,ve arşivden çıkart önce.Windowsta nasıl yapılıyor bilmiyorum,linuxta "buraya çıkart" ile çıkartıyorum dosyaları.Sen de ayıkladıktan sonra kendi tvnin dosyasını atacaksın usb belleğe.Mesela MB97 ile biteni atacaksın belleğe.Ayrıca sorayım ,ne yapmak istiyorsun profil dosyası ile tvde :alala

1 Çevrimdışı

11bayrak11

Yeni Üye
9 Şub 2023
4
29
Üzerine tıkla,ve arşivden çıkart önce.Windowsta nasıl yapılıyor bilmiyorum,linuxta "buraya çıkart" ile çıkartıyorum dosyaları.Sen de ayıkladıktan sonra kendi tvnin dosyasını atacaksın usb belleğe.Mesela MB97 ile biteni atacaksın belleğe.Ayrıca sorayım ,ne yapmak istiyorsun profil dosyası ile tvde :alala
3 adet profile aldım reis moodlama nasıl yapıcam swye daha sonrasında tvye tekrar takıcam mı flaşı bir yardımcı olursan sevınıırm

3 adet profile aldım reis moodlama nasıl yapıcam swye daha sonrasında tvye tekrar takıcam mı flaşı bir yardımcı olursan sevınıırm
youtube da videoları açmıyor netflix videoları açmıyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64

youtube da videoları açmıyor netflix videoları açmıyor
Hımm,modlama ile bunları açacağını sanmıyorum maalesef sevgili 11bayrak11 , sanırım açmadığı zaman bir hata veriyor olması lazım ekranda.Öyle bir hata veriyor mu? Genelde bizim ssl hatası dediğimiz bir hata,yani htpps olan web sitesini veya uygulamasını açmadığını biliyorum.Bende açmıyor mesela,MB96 kart,gerçi iki uygulamayı da kullanmıyorum,çünkü android uydu alıcım var.
Hata veriyorsa bir foto çekip yükle bakayım,ne diyor hatada ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
hata vermiyor video oynamıyor ekran siyah kalıyor öyle

modlama nasıl yapıcam yardımcı olurmusun herşeyi ayarladım modlama nasıl yapıcağımı anlamadım
Aşağıdaki konudaki program ile yapacaksın, ama elleme tvyi,açmaz çünkü :ok Modlama konusunda ben yeminliyim,mod için yardımcı olamayacağım maalesef,çünkü tvsi bozulan banabir sürü şey yazdı.Ancak sevgili By_Trol By_Trol video oynatma konusunda yardımcı olabilir mi bilmiyorum,ama ben "oynatmaz" diyorum.
Modlama için program:

Modlama anlatım web sitesi:

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591

teraspy teraspy
Tv çalışırken kumanda üzerinden menü 4725 Tuşlayın ekrana gelen menü resmini buraya ekleyin.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt