Vestel TV modelini öğrenmek ve yazılım güncelleştirmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z Çevrimdışı

ZlpFilee

Yeni Üye
13 Haz 2021
2
23
Merhabalar. Bizim Vestel marka televizyonumuz var ve bir süredir açamıyoruz televizyonu.
Kumanda dan açma tuşuna basıyoruz vestel yazısı geliyo ve tekrar kapanıyor.
Fişini çekmediğimiz sürece döngüye giriyor sürekli açılıyor vestel yazısı geliyor ve tekrar kapanıyor. Televizyonu öylece bırakıyoruz belki akşama kadar kendiliğinden açılır diye ama bu durum can sıkmaya başladı.
Yazılımsal mı donanımsal mı bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
V.0.4.3f
(SVN; 102376)(/0009df/5581.dcf)
SatcoDX; MB25_W_TR_24.02.2013

Resim ekle yazısına tıkladığımda hata sayfası açılıyor ve fotoğrafı elle atmaya çalıştığımda ise dosya boyutu yüksek diyor nasıl atabilirim?

Televizyonun arkasında ki barkod sökülmüş seri numarasını orada göremiyorum

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
hocam konunun üzerinden cok zaman gecti kusuruma bakmayın lütfen fabrika ayarlarını cevirdim yazılım attım yükleme yaptı lakin yine eski siztem de kalıyor yen yazılım varmıdır acaba

B Çevrimdışı

berecikli

Yeni Üye
16 Tem 2021
1
61
iyi gunler vestel smart 50pf7055 50 led tv internete nasil baglanirim.cevap icin simdiden tsk

B Çevrimdışı

baran524100

Yeni Üye
15 Eyl 2021
1
29
Merhabalar siteye giriyorum ama böyle bişey çıkıyo önüme ne yapmalıyım

driver2bfa6ebc69ec0e91.png

H Çevrimdışı

huso55H

Yeni Üye
23 Tem 2022
2
24
IMG_2079.jpg

Model TV'nin arkasındaki kağıtta yazar. (Bize gerekli olan seri no )

1- 'dan TV'nin arkasındaki seri no dan gerekli yazılımı indiriyoruz.
2- USB Belleği Fat32 biçiminde biçimlendiriyoruz. (USB 2.0 destekli) benim tv USB 3.0 desteklemiyordu birkaç tane yanınızda bulunsun ne olur ne olmaz.
3-
İndirdiğimiz dosyayı açıp içerisinde bulunan dosyaları USB Belleğin ana dizinine atıyoruz.
4- TV'nin 220 kablosunu fişten çekip yazılımları kopyaladığımız USB Belleği USB1 yuvasına takıyoruz.
5- Kumandadan OK tuşuna basılı tutarken TV'nin 220 kablosunu fişe takıyoruz.
6- TV'nin ışığı yanıp sönünce bırakıyoruz yükleme tamamlandığında tv dil seçimi ekranında açılıyor.

IMG_20220723_142314.jpg

merhabalar benim televizyonun arkasında etiketi bu ama ona uygun yazılım bulamıyorum şuan televizyon açılmadığı için diğer şeyleride göremiyorum ne yapmalıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt