VESTEL TV lerde FİLBOX uygulaması ile ilgili bilgilendirme konusudur

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
impossible' Alıntı:
teknolojix' Alıntı:
filbox uydu yayınları pazara kadar free yayın bilgilerinize...

yayınlar şifreli  :yerlerde:açmıyor
aradaki nuansları atlıyorum bendeki b12 eksikliğinden unutabiliyorum bazı şeyleri pardonsss  elinde modülü olupta üyeliği devam etmiyenler diye dip not ekliyeyim  bendeki tvlerde moduller var aklımada gelmedi modülsüz gösteriyomu göstermiyomu denemek ondan birinde üyeliği yenilememiştim o tvde denedim acık mış :)

A Çevrimdışı

aydin60

Yeni Üye
1 Ocak 2018
10
İyi günler.  Ben yeni 49UD9400 TV aldım.  Yazılımı V 2.40.14.0 uygulama sürümü V.1.4.0.3. 
Kurum yapıldıktan sonra vestel den sms geldi filbox 4 ay ücretsiz diye, kod da gönderdi.  Lakin TV de filbox uygulaması yok.  Ne yapabilirim???

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
aydin60' Alıntı:
İyi günler.  Ben yeni 49UD9400 TV aldım.  Yazılımı V 2.40.14.0 uygulama sürümü V.1.4.0.3. 
Kurum yapıldıktan sonra vestel den sms geldi filbox 4 ay ücretsiz diye, kod da gönderdi.  Lakin TV de filbox uygulaması yok.  Ne yapabilirim???

Selamlar;

Konunun ilk mesajında da yazdığı üzere, ürününüze 2.43.2.0 yazılım yüklemeniz gerekmektedir.  :ok:

A Çevrimdışı

aydin60

Yeni Üye
1 Ocak 2018
10
Ado' Alıntı:
aydin60' Alıntı:

Selamlar;

Konunun ilk mesajında da yazdığı üzere, ürününüze 2.43.2.0 yazılım yüklemeniz gerekmektedir.  :ok:
 Anladım fakat cihaz kendi üzerinde yeni güncelleme yok diyor.  servis kurulum yapınca ne hikmetse onlarda son sürümde dedi.  Filbox olayından da bahsettim, hiç haberleri yoktu.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
aydin60' Alıntı:
Ado' Alıntı:
aydin60' Alıntı:

Selamlar;

Anladım fakat cihaz kendi üzerinde yeni güncelleme yok diyor.  servis kurulum yapınca ne hikmetse onlarda son sürümde dedi.  Filbox olayından da bahsettim, hiç haberleri yoktu.

Bizi farklı kılan da bu sanırım azizim.

Bu nedenle, yani çöümü bizde bulabildikleri için insanlar bu foruma geliyor. 

Ne dersin sevgili @sota ? 

Siz, forumumuzda Çekirdek Yazılımbirinci sayfada bulunan MB120 2.43.2.0 sürümyazılımı, tarif edildiği şekilde yükleyiniz, sorununuz ortadan kalkacaktır.  :ok:

Geri
Üst Alt