Vestel TV Kulaklık bağlanamama sorunu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Merhabalar
Linkteki ürünü aldım. Ürün bugün elime geçti. Fakat sonuç hüsran. Elimdeki Vestel Desibel K600 kulaklığı bağlayamadım. Benim beceriksizliğimde olabilir. Tavsiyelerinize açığım.
Kabloyu usb bt nin transmitine takacaksın ,ucunu da tv hoparlör çıkışına ,besleme için bence telefon şarj adaptörünü kullan, belki tv usb çıkışı yeterli gelmiyor olabilir.
Arabada aux olan teyp varsa o zaman kablo receivere takılacak,diğer ucu da oto teybin aux girişine (benimki gibi eski model arabaysa tabii :) )

R Çevrimdışı

roasroas

Yeni Üye
27 Mar 2023
9
50
Kabloyu usb bt nin transmitine takacaksın ,ucunu da tv hoparlör çıkışına ,besleme için bence telefon şarj adaptörünü kullan, belki tv usb çıkışı yeterli gelmiyor olabilir.
Arabada aux olan teyp varsa o zaman kablo receivere takılacak,diğer ucu da oto teybin aux girişine (benimki gibi eski model arabaysa tabii :) )
Aynen o şekilde yapmıştım zaten. Siz yazınca bir defa daha denedim. sonuç yine olumsuz. Acaba televizyon ayarlarından bir şeyi yanlış mı yapıyorum.

Bluetooth özelliği olmayan mb95 seg tv de linkte ki aparatı kullanarak kulaklık kullanıyorum.

Sayın zyadas cevap için teşekkürler. Acaba Türkiye içi link paylaşmanız mümkün mü?

Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Aynen o şekilde yapmıştım zaten. Siz yazınca bir defa daha denedim. sonuç yine olumsuz. Acaba televizyon ayarlarından bir şeyi yanlış mı yapıyorum.

Sayın zyadas cevap için teşekkürler. Acaba Türkiye içi link paylaşmanız mümkün mü?
Tv sesini kulaklik cikisina aldiniz mi? Ayrica BT eslestirmesi basarili sekilde yapildi mi?

zyadas Çevrimdışı

zyadas 

Aktif Üye
4 Tem 2019
54
Bende aliexpress'den almıştım Türkiye de var mı bilemiyorum.

Tv sesini kulaklik cikisina aldiniz mi? Ayrica BT eslestirmesi basarili sekilde yapildi mi?
Tv sesini kulaklık çıkışına almaya gerek kalmadan direkt kulaklık çıkışına bağlayıp usb kabloyu da televizyona takarak dinliyorum . Resimde ki kullandığım aparat.

IMG_20230404_205814.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64

Tv de ayar olmaması lazım,3.5 luk kabloyu takınca sesi BT üzerinden vermesi lazım.Peki tersini yapıp dene bakalım,tabii aux girişli bir cihaz olmalı,oto teyp gibi, kabloyu receiver kısmına tak,cep telefonunun BT aç-eşleştir bakalım sesi radyodan verecek mi.Ses gelirse eğer,demek ki cihaz sağlam ama gelmezse ya BT kulaklık bağlanmıyor veya aldığın aparat arızalı.
Bu arada eşleşme nasıl oluyor ,kullanım kağıdında yazar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri