Vestel Tv Duvara Montaj Hakkında

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Çok yukarıda olmuş. Bunun için öncelikle metre ile yere ölçüm yapılmalı. Ve tvdeki delik TV alt kısım ölçülmeli.. 8 lik dübele 7 lik uç ile delin her zaman.. Birde bu vestelin aparatları çok dandik. Diğer metal askı aparatı olsaydı daha sağlam ve duvara terazi ile çok daha kolay takardınız.. ?

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30

IMG20210323073543.jpg

IMG20210323073723.jpg

IMG20210323073811.jpg
Servisin montajda ücretsiz verdiği aparatlar bunlar mı?

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279

Servisin montajda ücretsiz verdiği aparatlar bunlar mı?
Evet direk kutunun içinden çıkıyor. Ben 2019 da almıştım o zaman öyleydi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Çok yukarıda olmuş. Bunun için öncelikle metre ile yere ölçüm yapılmalı. Ve tvdeki delik TV alt kısım ölçülmeli.. 8 lik dübele 7 lik uç ile delin her zaman.. Birde bu vestelin aparatları çok dandik. Diğer metal askı aparatı olsaydı daha sağlam ve duvara terazi ile çok daha kolay takardınız.. ?
Hesabı doğru yapmıştım ama işte tvde ayağın takılacağı yeri yukarda sanıyordum aslında aşağıdaymış. Hal böyle olunca tvyi takınca yukarda kaldı. 10luk dübel çıktı içinden ve bende 9 luk matkap ucu yoktu mecburen 10 luk ile yaptım. Ama yarın aşağı alacağım için matkap ucuda alıcam 9 luk.

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Evet direk kutunun içinden çıkıyor. Ben 2019 da almıştım o zaman öyleydi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hesabı doğru yapmıştım ama işte tvde ayağın takılacağı yeri yukarda sanıyordum aslında aşağıdaymış. Hal böyle olunca tvyi takınca yukarda kaldı. 10luk dübel çıktı içinden ve bende 9 luk matkap ucu yoktu mecburen 10 luk ile yaptım. Ama yarın aşağı alacağım için matkap ucuda alıcam 9 luk.
Kutudan çıkanı değilde Vestel servisi montajda ücretsiz askı aparatı veriyor onu merak ediyorum bundan mı diye?

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Kutudan çıkanı değilde Vestel servisi montajda ücretsiz askı aparatı veriyor onu merak ediyorum bundan mı diye?
Şuan nasıl bir uygulama var bilmiyorum ama daha öncesinde de veste tv almıştık ve servis çağırmıştık. Kutunun içinden çıkan aparatları taktılar. Bide fazla delip matkap ucunu duvarın arkasından çıkarmışlardı. Hemde 2 delikte ?

Geri
Üst Alt