Vestel TV dahili uydu alıcısında kanal düzenlemesi nasıl yapılır? YARDIM!!!

M Çevrimdışı

Mehmet35

Yeni Üye
30 Mar 2018
40
34
Merhaba arkadaşlar,
Vestel 65UD8900 TV’imde Mb130 anakart
V.362.35.0 yazılıma ve V.3.10.0.0 uygulama sürümüne sahibim.
Kanal yerlerini değiştirme ve istediğim kanalları silme işlemini gerçekleştiremedim.

Kanal listesi + gelişmiş (yeşil tuş)+ yerini değiştirmek istediğim kanalı seçtiğimde kanal düzenleme seçenekleri geliyor. Bu menüde izle - kilitle/kilit aç - ekle/kaldır favoriler seçenekleri geliyor.
Kanal sil ve taşı yok. Nasıl yapacağımı bulamadım yardımlarınızı bekliyorum..
Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kurulum ayarlarında TKGS UYDUDAN güncelleme açık ise kanalların taşıyamazsınız kapalı yapmamız gerekir.NOT İLK ÖNCE KANAL LİSTESİNİ TKGS UYDUDAN GÜNCELLEYİN DAHA SONRA UYDUDAN GÜNCELLEMEYİ KAPALI YAPIN.KANALLARI SIRALAYIN.

İsterdeniz konusu burda inceleyebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
M Çevrimdışı

Mehmet35

Yeni Üye
30 Mar 2018
40
34
Kurulum ayarlarında TKGS UYDUDAN güncelleme açık ise kanalların taşıyamazsınız kapalı yapmamız gerekir.NOT İLK ÖNCE KANAL LİSTESİNİ TKGS UYDUDAN GÜNCELLEYİN DAHA SONRA UYDUDAN GÜNCELLEMEYİ KAPALI YAPIN.KANALLARI SIRALAYIN.

İsterdeniz konusu burda inceleyebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim sağolun. Forumda F fikoloji hocamın bu paylaşımını görmediğim için açtım konuyu. Bu konu merak eden arkadaşlara yardımı olacaktır

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben şöyle yapıyorum.
1:TKGS den HD kanal listesini yüklüyorum.bitince TKGS yi OTAMATİK ten KAPALI duruma alıyorum.

2:BEYAZ TV HD TV kanalındayken manuel kanal arama ya giriyorum 12380 dikey 27500 (şebeke arama ETKİN seçip okeyliyorum.istegimiz şekilde kanalları sıralıyoruz.

MANUEL ARAMADA YAPABİLİRSİNİZ

NOT:TKGS ÇALIŞMA ŞEKLİ OTAMATİKTE ŞEKİLDE KANALLARI YÜKLERSENİZ TEKRARDAN. SIRALADIGINIZ LİSTE UÇAR GİDER

Not:TKGS KAPALI VEYA ESNEK OLARAK GÜNCELLERSENİZ SORUN YOK.

SİZ HER DURUMA KARŞI USB kanal listesini yedeklerin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt