Vestel TV arkasindan Duman çıktı

A Çevrimdışı

asahi 

Yeni Üye
5 Haz 2018
36
60
Herkese iyi akşamlar 5 yıl önce aldığım 43 inç vesteltv arkasından durduk yere TV izlerken dumanlar yükseldi ve ekran karardi fişi hemen çıkardım Vestel servisi imi aramaliyim degermi tamir ettirmeye tekrar aynı arızayı yaparmi bana yardımcı olursanız sevinirim

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,462
40
Geçmiş olsun, ciddi bir şey olmadan müdahale etmişsiniz. Değer mi değmez mi onu konuda yorum yapamayacağım, tv yeni miydi, modeli neydi, arıza ne kadar büyük bunları hiç bilmiyoruz. Sorun elektrik tesisatından kaynaklanmış olabilir mi ? Onu da kontrol ettirmenizde yarar var.

A Çevrimdışı

asahi 

Yeni Üye
5 Haz 2018
36
60
Cevabınız için teşekkür ederim 43 inç Vestel smarttv 5 yıldır kullanıyorum aynı zamanda ekranın içinde lekelerde oluştu servise versem çok para isterlermi yoksa yenisimi olsun o konuda cevap verirseniz sevinirim

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,462
40
Cevabınız için teşekkür ederim 43 inç Vestel smarttv 5 yıldır kullanıyorum aynı zamanda ekranın içinde lekelerde oluştu servise versem çok para isterlermi yoksa yenisimi olsun o konuda cevap verirseniz sevinirim
Ciddi bir şey değilse tamir edilebilir, panel değişimi falan gerekirse tamir ettirmeye değmez. Yaşı da baya varmış, maddi sıkıntınız yoksa daha güncel bir tv daha iyi olur. By_Trol By_Trol daha iyi bilir.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,052
Yeni tv fiyatları uçtu %90 Besleme kartı arızalı + panel içi tabaka temizliği yapılacak servise müracaat etmeyi düşünmüyorsanız 2-3 Ustadan fiyat alın fakat serviste takılacak yeni besleme kartının 1 Yıl garantisi olacağını unutmayın.

A Çevrimdışı

asahi 

Yeni Üye
5 Haz 2018
36
60
Yeni tv fiyatları uçtu %90 Besleme kartı arızalı + panel içi tabaka temizliği yapılacak servise müracaat etmeyi düşünmüyorsanız 2-3 Ustadan fiyat alın fakat serviste takılacak yeni besleme kartının 1 Yıl garantisi olacağını unutmayın.
İyi akşamlar servisi çağırdım besleme karti arızası olabilir dedi TV açmadan LED patlamış olabilir dedi .
Panel fiati 1350 TL eğer LED arızalı ise 400 TL toplam 1750 TL istedi
Başka bir yere götürdüm LED patlamış dediler 1350 TL istediler
Şimdi ben servise nasıl guveneyim nereye basvurayim yardımcı olursanız sevinirim

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,150
İyi akşamlar servisi çağırdım besleme karti arızası olabilir dedi TV açmadan LED patlamış olabilir dedi .
Şimdi ben servise nasıl guveneyim nereye basvurayim yardımcı olursanız sevinirim
Servis daha güzel fiyat vermiş.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,052
Başka bir yer dediğiniz bu gün ledi değiştirir bir iki ay sonra da yorgun ve kararmış olan besleme kartını değiştirir daha pahalıya gelir.
Led genelde duman çıkarmaz besleme kartı çıkarır fakat ledlerden bazıları arızalı olup besleme kartı korumaya geçmeyip her ikiside aynı anda bozulmuş olabilir. Led için panel açıldığında lekeler de mutlaka temizlenir. Yetkili servis taktığı parçaya bir yıl garanti verir.

A Çevrimdışı

asahi 

Yeni Üye
5 Haz 2018
36
60
Başka bir yer dediğiniz bu gün ledi değiştirir bir iki ay sonra da yorgun ve kararmış olan besleme kartını değiştirir daha pahalıya gelir.
Led genelde duman çıkarmaz besleme kartı çıkarır fakat ledlerden bazıları arızalı olup besleme kartı korumaya geçmeyip her ikiside aynı anda bozulmuş olabilir. Led için panel açıldığında lekeler de mutlaka temizlenir. Yetkili servis taktığı parçaya bir yıl garanti verir.
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için iyi geceler

A Çevrimdışı

asahi 

Yeni Üye
5 Haz 2018
36
60
Merhaba rahatsız ettim gene TV mi servise. vereli 10 gün oldu arada bir ariyorum önce malzeme bekleniyor sonra malzeme takıldı test aşamasında biz sizi arayacağız arayan yok daha sonra LED takıldı teste devam
Kalktım gittim servise TV ne oldu bu seferde LED parçası gelecekmiş 😀
Hani testteydi TV ne zaman olur dedim bu hafta içinde gelir biz sizi ararız ben biliyorum aramayacaklarinida inaniyormus gibi yaptım gittim
Ustam şimdi ben ne yapmalıyım ne biçim servis anlayışı bu birde TV yi ben götürdüm işyerine
Yardımcı olur musunuz rica etsem

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,052
Merhaba rahatsız ettim gene TV mi servise. vereli 10 gün oldu arada bir ariyorum önce malzeme bekleniyor sonra malzeme takıldı test aşamasında biz sizi arayacağız arayan yok daha sonra LED takıldı teste devam
Kalktım gittim servise TV ne oldu bu seferde LED parçası gelecekmiş 😀
Hani testteydi TV ne zaman olur dedim bu hafta içinde gelir biz sizi ararız ben biliyorum aramayacaklarinida inaniyormus gibi yaptım gittim
Ustam şimdi ben ne yapmalıyım ne biçim servis anlayışı bu birde TV yi ben götürdüm işyerine
Yardımcı olur musunuz rica etsem
0 850 222 4 123 Arayın televizyonum hakkında bilgi istiyorum diye talepte bulunun onlar servise bilgi için yazışma yapar size kayıt altında cevap verilir.

Geri
Üst Alt